C# Tam tarama yaparken C:\Documents ve Settings yoluna erişim engellendi hatası

Terbiyesizleşme ben Hydra değilim sen kendine bak bakalım. Senin yaptığın bilgisizliğe laf söyleyince adamlar seni banlamaktan yoruldu diyorsun. Technopat bitmiş ortalığı çol çocuk sarmış gerçekten. Bak kardeşim gülme emojisinin sebebi adam İmza'nın güvenilir olduğunu savunuyor anlatıyor düzgün anlatmıyor sanki kendisi gerçekten bir Anti-Virüs yazmaya çalışmış gibide becerilerini aşar diyor buna gülmeyeceğimde neye güleceğim? Beni Hydra Sanmam'a da ayrı bir güldüm buralar bilgisiz olsa da eylenceli gerçekten.
Konuda Hydra diye birisi yok arkadaş sen nereye geldin? Adam sabahtan beri millete terbiyesiz terbiyesiz konuşmuş ben ona cevap verince sen ne atlıyorsun? Ne karın ağrın var? İkiniz ya aynı kişisiniz ya da aynı fabrika ürünüsünüz. İkinizin de orta özellikleri var çünkü. İkiniz de hiçbir halt bilmiyorsunuz ve milleti aşağılayarak(!) kendi bilgisizliğinizi bastırmaya çalışıyorsunuz. Diğer bir ortak özelliğiniz Türkçe bilmiyorsunuz. Bildiğiniz 3 gram Türkçe var onu da konuşamıyorsunuz zaten. Burada adamlar 5 sayfa boyunca -kendilerine ne kadar hakaret edilse de- düzgünce yardım etmeye çalışmış. Onlardan farklı olarak anladığınız dilden konuşan birisi gelince hemen aklınızı kaybediyorsunuz.

Yan hesaptan yazıyorum. Virüssüz dosyadan virüslü diye uyarı yedim 1 ay. Sorun çözüldü. Buradakiler beceriksiz. Dedikleri ile alakası yok. Doğru şekilde continue yazınca düzeliyor. Advanced disinfection metodunu c:/ yazsam biter veya seçilen klasör.
Aynen buradakiler beceriksiz. Aynen dediklerimizle alakası yok. C:/ yazsan biterdi, aynen. Yine başka bir shortcut gelince de biterdi, aynen. Continue yazınca düzeliyor aynen.
Exception veriyor programı. Exception handlingle tarayamadığı dosya ve klasörlerin bir listesini tutsa ve kaydetse yine bir şekilde çözüm olur.
Izin hatasi olan exception'i swallow edip devam etsen is gormuyor mu?

Laftan anlamaz biri daha sıkıyorsa Anti-Virüs kodla o zaman? Madem gayet iyi biliyorsan. Yaşının hayli küçük olduğuda "bebiş" kelimesinden belli oluyor güzel bilgisiz ama eylenceli bir yer. Technopat adminleri neden bunları banlamaz ki?
Hamza. ChatGPT'ye ransomware yazdırıp kendi kendine bulaştırmış adamsın. İnsanların yazılım bilgisini sorgulamak sana düşmüyor. Hayır bir kere ransomware tarzı şeylerin sandbox ortamlarda test edilmesi gerektiğini bilmiyorsun. Sonra anti virüs yazmaya kalkıyorsun. Senin yazdığın antivirüs'ü görmek için sabırsızlıkla bekliyorum. Açık kaynak yap da senin yazılım bilgini de görelim.

Windows Sandbox Nedir? Nasıl Etkinleştirilir? Sana şunu paylaşayım da bir şeyler öğrenmiş ol.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı