Tamamlanan RAM'in Kullanılandan Fazla Göstermesi

Melone

Hectopat
Daha fazla  
Kullandığım RAM'in 2 katı kadar tamamlanan RAM gözüküyor. Star Wars Battlefront 2'de Fiziksel olarak 8 GB sınırını biraz geçtiğinde oyun kapanıyor ya da PC reset atıyor. Yani sorun şu ki RAM'in asla kullanmadığım kısmını kullanmışım gibi gösterip o bölgeyi ölü hale getiriyor. 8+8 G.Skill Aegis 3000MHz RAM kullanıyorum.

Ek Açıklama 1.png

@Recep Baltaş Müsait olduğunuzda yardım edebilirseniz çok makbul geçer. Sorunu ne yaptıysam çözemedim.

Son düzenleme:
Kullandığım RAM'in 2 katı kadar tamamlanan RAM gözüküyor. Star Wars Battlefront 2'de Fiziksel olarak 8 GB sınırını biraz geçtiğinde oyun kapanıyor ya da PC reset atıyor. Yani sorun şu ki RAM'in asla kullanmadığım kısmını kullanmışım gibi gösterip o bölgeyi ölü hale getiriyor. 8+8 G.Skill Aegis 3000MHz RAM kullanıyorum.

Eki Görüntüle 363216
@Recep Baltaş Müsait olduğunuzda yardım edebilirseniz çok makbul geçer. Sorunu ne yaptıysam çözemedim.
Tam olarak aynı sorunu yaşıyorum çözümünü bulamadım geçen fivem oynarken windows düşük bellek moduna girdi ya resmen 16gb ram kullanıyorum dalga geçiyor windows sanki. Siz çözüm bulabildiniz mi acaba?
Diğer konunuzu da gördüm bende 3000 2x8 ram ve rx570 kullanıyorum. Ekran kartım bozuk bunu biliyordum zaten servise gönderecek vaktim yoktu. Driver silince benim sorunum da düzeldi sorun ekran kartında sanırım sizinde.
Sorunu buldum 8gb ekran kartına atamış direkt çözebilirsem yazarım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    32,3 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı