Tamer Umut

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumda paylaşarak toksiklik yapıyorsunuz mesela. Bunu yapınca elinize tam olarak ne geçiyor? Hiçbir şey. Çoluk çocuğu ünlü ediyorsunuz. Her kötü yorumu forumda paylaşacaksanız, işimiz zor. Takmayın yani bu insanları. Tek bir konu edecek değerde bile değiller.

Avel, ahmak demektir.
Ben öyle düşünmüyorum. Bu kişi bugüne kadar karşısına hiç böyle bir şey çıkmadığı için istediği gibi saydırıyor. İleride iş hayatına atılınca adını bir Google'a aratalım diyecekler.

Evet Tamer, neden insanlara avel diyorsun?

Ben yaptığım hatalardan sorumlu ise Tamer neden değil? O da olacak.

Ben öyle düşünmüyorum. Bu kişi bugüne kadar karşısına hiç böyle bir şey çıkmadığı için istediği gibi saydırıyor. İleride iş hayatına atılınca adını bir Google'a aratalım diyecekler.

Evet Tamer, neden insanlara avel diyorsun?

Ben yaptığım hatalardan sorumlu ise Tamer neden değil? O da olacak.
Tisikkirlir sipirmin.

Beyinsiz diyen beyinsizler C+++ kontrolcüsü fiye birley demedim. Bu dangalak kendini haklıymış gibi gösterebilmek için yalan yazı yazıyor, onu söyleyeyim. Yazdığım yeri atsında görelim. Öyle bir şey yok. Benim çekiliş veya sohbet muhabbet için takip ettiğim kanalları bilgi için izlediğimi sanıyor. Ayrıca 2 ekran kartı işlemci karşılaştırması yapmakta bilgi vermek değildir bunu anlasanız iyi ederisniz siz de.
Adam hala dangalak diyor.

Beyinsiz diyen beyinsizler C+++ kontrolcüsü fiye birley demedim. Bu dangalak kendini haklıymış gibi gösterebilmek için yalan yazı yazıyor, onu söyleyeyim. Yazdığım yeri atsında görelim. Öyle bir şey yok. Benim çekiliş veya sohbet muhabbet için takip ettiğim kanalları bilgi için izlediğimi sanıyor. Ayrıca 2 ekran kartı işlemci karşılaştırması yapmakta bilgi vermek değildir bunu anlasanız iyi ederisniz siz de.
Sen demedin zaten. Senin dediğini de iddia etmedik.

Sadece kendimi ifade ettim olay bu şimdi istediği yerden paylaşabilir 😁 yalan olduğunu bilin 😂 YouTube'dan yazdıkları bayağı bir zoruna gitti arkadaşın. Bilgi istiyosanız azıcık Donanım Arşivi izleyin. Böyle yalan taraflı "SÜREKLİ" videolar boş iş.
C++ kontrolcüsü 🤭🤭🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı