Tamer Umut

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Çepni 2 vakası falan değil, Çepni mevzusu kadar değişik vaka yaşamayacağız belki de kim bilir?

@Recep Baltaş hocam sizi severim, belki de benim bilgisayar hayatımda yüksek kârları yapmamı sağlayan kişi de sizsiniz ancak eleştiriye açık biri olduğunuz için bir noktanıza değiniyorum; siz kırıcı yorumlara karşı nasıl davranacağınızı tam bilmiyorsunuz belki de karakteristik bir durumdur ancak bu tür vakalarda biraz kendinize hakim olun lütfen...

Sadece kendimi ifade ettim olay bu şimdi istediği yerden paylaşabilir 😁 yalan olduğunu bilin 😂 YouTube'dan yazdıkları bayağı bir zoruna gitti arkadaşın. Bilgi istiyosanız azıcık Donanım Arşivi izleyin. Böyle yalan taraflı "SÜREKLİ" videolar boş iş.
Donanım arşivi izleyin dediğin yerde patladım.

Recep Abi bu yaptığın biraz kitle yönlendirmeye girmiyor mu ? Bunu görünce biraz içerleyip sana dava açmaya kalkar felan haberin olsun .
Açsın zaten. Dangalak ve avel demek ne kadar ceza alıyormuş hep birlikte görelim. Mesajları herkese açık yazdı. Ben hiçbir KVKK kuralını çiğnemedim.
Arkadaşlar Çepni 2 vakası falan değil, Çepni mevzusu kadar değişik vaka yaşamayacağız belki de kim bilir?

@Recep Baltaş hocam sizi severim, belki de benim bilgisayar hayatımda yüksek kârları yapmamı sağlayan kişi de sizsiniz ancak eleştiriye açık biri olduğunuz için bir noktanıza değiniyorum; siz kırıcı yorumlara karşı nasıl davranacağınızı tam bilmiyorsunuz belki de karakteristik bir durumdur ancak bu tür vakalarda biraz kendinize hakim olun lütfen...
Maalesef sinirliyim ama Tamer gibilerin hak ettiğini düşünüyorum.

Takip edemeyeceğim, konu kilit. Yarın spor var, yatmam lazım. İyi geceler.

Tamer hakaret yüzünden standart bir gün uyarı aldı. Yarın uyarısı bitince hakarete devam edebilir isterse yeni konu açıp 👍

Günaydın. Mesaiye bununla başlamak istemiyor insan ama işte, buradayız. Avel basityeaaa, abi büyütüyosun yeaaa derken adam geliyor bana dangalak diyor. Haklısın kardeşim, senin gibileri dava etmezsek her türlü hakareti edersin.

Son düzenleme:
Arkadaşlar burada konu açılınca ne oluyor falan diyorsunuz da özelde ya da ne bileyim herhangi bir yerde işe alınırken işler bildiğiniz gibi yürümüyor. Ek olarak arkadaşın ismini Google'da aratınca ilk sayfanın 5. kısmında çıkıyor zaten. Dava edilmese bile bu utanç bir ömür boyu ona yeter. Ek olarak internet üzerinde haddince eleştiri yapabilirsiniz, kimse haddini aşamaz. Eleştiriden kastım da kötü sözle eleştiriyi kast etmiyorum bu arada, seviyeli ve düzgün üslupla. Bu sayfadaki yorumlara baktım da kırmızı foruma yönlendirme yapmış doğrudan o kişi, bu ortamda olanlar burayı kabul ederek giriyor. Bir forumda da başka bir foruma yönlendirme de yapamaz hiç kimse. Ek olarak konu KVKK kapsamına da uygun, hiçbir sorun çıkmaz. Herkese açık bir yerde paylaşılan yorumda ne KVKK'sı ya? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı