Tamer Umut

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aman be Recep hocam kasmayın bu kadar pythona fayton diyenler bile var bildiğini savunanları saymıyorum bile, evet zor bir kişiliğiniz olabilir ve böyle şeyleri basit bakıp geçmelik şeklinde algılamayabilirsiniz bu en doğal hakkınız ama her yazanı böyle paylaşırsanız bir yerden sonra yeter be veya niye uğraşıyorum bunlarla diyeceksiniz sizin bildiğinizi sizin gibi bilenlerin olduğunu bilin arada bir iki kişiler çıkacaktır böyle bırakın çıksın ve geri gitsin.

Bu arada sevgili hocalar bu iki kanalın kavgası ne kadar sürecek?

Bana kalırsa bu tarz karakterde olan kişileri görmezden gelmek onları daha çok rahatsız eder, istemeden kişinin gönlünü hoş etmiş olabilirsiniz. Ki muhtemelen sizi rahatsız etmek için bu yorumu yaptı ve siz karşılık verdiğiniz için istediğini elde etmiş oldu. @Recep Baltaş

İzahı olmayan şeyin mizahı:

6dqhrm.jpg

Recep abi liseye gidiyormuş, yaşı küçük ailesi ile arası bozulur. Affet.
Ailesi yeterince terbiye etmemiş. Ellerine dava kağıtları ulaşınca belki bir durup düşünürler bizim çocuk ne yapıyor diye.
Ki muhtemelen sizi rahatsız etmek için bu yorumu yaptı ve siz karşılık verdiğiniz için istediğini elde etmiş oldu. @Recep Baltaş
Yok, henüz değil. Daha çok şey elde edecek. Güzel bir tecrübe.

Atalarımızın güzel bir lafı vardır, çocuk ile çocuk olunmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlar, tanımadıkları insanlara nasıl oluyorsa rahatça hakaret edebiliyorlar. Büyük bir sorun bu.

Tamer arkadaşımız "Haqqus" denen bilgisiz, sponsor aşığı Vatan çalışanını takip ederek "kaliteli" bilgi aldığı kanalları bize göstermiş. Takip ettiği kanallara bakınca YouTube'dan tarih öğrenip okulda arkadaşlarıyla kapışan biri izlenimini verdi.

Atalarımızın güzel bir lafı vardır, çocuk ile çocuk olunmaz.
TDK'ye göre çocuğun tanımı:

Bebeklik ile erginlik arasındaki gelişme döneminde bulunan oğlan veya kız, uşak.

Bu arkadaş liseye gidiyorsa artık çocuk değil.

İnsanlar, tanımadıkları insanlara nasıl oluyorsa rahatça hakaret edebiliyorlar. Büyük bir sorun bu.

Tamer arkadaşımız "Haqqus" denen bilgisiz, sponsor aşığı Vatan çalışanını takip ederek "kaliteli" bilgi aldığı kanalları bize göstermiş. Takip ettiği kanallara bakınca YouTube'dan tarih öğrenip okulda arkadaşlarıyla kapışan biri izlenimini verdi.

Ben de diyorum bu adam niye olmamış ürünü tanıtıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı