Tamindir.com güvenilir mi?

İndirecekseniz bile yorumlara bakın, daha önce indirenler kesinlikle bir şeyler yazmışlardır. Fakat yazmadılarsa virüs programıyla taratabilirsin.

Bir Kaspersky ile tarama yapın hocam. Belki keylogger vardır.

Ne yaşadınız o site de bilmiyorum. Tarama yaparım yapmasına ama bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. İndirdiğim üç program vardır her zaman Photoshop, Driver Booster ve SystemCare. Diğerleri Spotify, Steam gibi uygulamalar zaten. Çok eskiden virüs programı kullanırdım ama gereksiz gereksiz engellemeler yapıp canımı sıkıyordu. 10 yıldır bırak virüs programı kullanmayı, windows defender de hep kapalı. Şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. SystemCare ile temizlik yaptıktan sonra, bir de manuel olarak gereksiz şeyleri siliyorum 3 ay da bir. Ancak oyunlar için bir şey diyemem. Oyunları ben orijinal alıyorum çünkü.

Bir de yüzde yüz virüssüz deyip virüslü olma durumu var.😁
Ne indirdiğinizi anlamadım? Ücretsiz ve ücretli programları resmi sitelerinden, ücretli oyunları da Steam den indirirseniz hiç bir şey olmaz. Korsan indirecek iseniz her zaman risk vardır ve Technopat, korsana destek vermiyor.
Biraz araştırırsanız SystemCare programı gibi IOBit yazılımlarının virüs içerdiğini görürdünüz. Kaspersky nin bedava sürümü ile bir tam tarama yapar mısınız?

Ne indirdiğinizi anlamadım? Ücretsiz ve ücretli programları resmi sitelerinden, ücretli oyunları da Steam den indirirseniz hiç bir şey olmaz. Korsan indirecek iseniz her zaman risk vardır ve Technopat, korsana destek vermiyor.
Herhangi bi siteye gidip virüssüz indir demesine yani korsana diyorum.

Şahsi görüşüm güvenli olmadığı yönünde. Ne zaman o siteden bir şey indirsem tarayıcım reklamlarla dolu bir tarayıcı haline geliyor. Yanında da 2-3 tane daha program kurmaya çalışıyor. Attıkları adım reklam ve paradan ibaret. İndirdiğine pişman ediyorlar adamı.

Geri
Yukarı