Tamirci telefonunu bozdu

Şuanlık tek sorun mikrofon onuda yapıp verecek ardından başka bir yere satmayı düşünüyorum. Aklımda iphone varda ne alsam bilemiyorum bütçem 2500TL

Aklında iki adet marka dursun. Bu ikisi arasında git gel.
1-Apple Iphone
2- Huawei Mate

Seçim senin. Android grubu düşünüyorsan, devir orcların devridir. Huawei çok sağlam geliyo ve yetkili servisi o kadar iyi ki, İstanbul'da kahve ikram ediyorlar, muhabbet ediyorsun o sırada işini çözüyorlar. Apple zaten baştan aşağı kalite. Bir sorun çıkıyor, götürüyorsun yetkili servise garanti kapsamında, seni gram üzmeden işini çözüyorlar.

Kardeşim o telefonu ver onlara. Bozmuşsunuz iyice de. İkinci el sağlam telefon fiyatına satın alsın. Sana istediğin telefonu versin. Telefonunu 400-450'den aşağı da saydırma. O telefon yetkili servise gitmeden bi daha adam olmaz.
Telefonu aldım şuanlık bi sorunu yok benim koruyu ekranı cikarmislar bugun yenisini takti 15TL dedi sonra veririm dedim vermeye niyetim yok o kadar rezillik çektim birsey olmaz heralde

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı