Tamirciye gönderilen telefona casus yazılım yüklenmiş olabilir mi?

397448

Hectopat
Makaleler
1
Selam! Telefonum tamirden geldi geleli bir rahatsızlık var üzerimde. Sanki izleniyor muşum gibi geliyor. Telefona bir şey yükleyip yüklemediklerinden şüpheleniyorum. Telefonda hiçbir sorun yok gayet güzel çalışıyor da işte içimde kaldı. Telefonda casus yazılım olup olmadığını merak ediyorum nasıl anlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam! Telefonum tamirden geldi geleli bir rahatsızlık var üzerimde. Sanki izleniyor muşum gibi geliyor. Telefona bir şey yükleyip yüklemediklerinden şüpheleniyorum. Telefonda hiçbir sorun yok gayet güzel çalışıyor da işte içimde kaldı. Telefonda casus yazılım olup olmadığını merak ediyorum nasıl anlayabilirim?

Hocam neden böyle düşünüyorsunuz belirtiler neler? Orijinal servisi ise zaten yapması imkansız.

Aynen teknik servis elemanlarının işi gücü yok oturdular senin telefonu izliyorlar 😂

Evet. Bir de yine o tamircilerde IMEI atılan cihazlar, ki benim için aynı kategoriye giriyor. Casus yazılım olmadan bile yapılabiliyor. Kursun diye hesaplarınızı veriyorsunuz. Kuruyorlar, sonra bulut yedeklemeyi açıyorlar. Siz sevgilime içerik atıyorum derken telefoncu abi alıp istediğini yapıyor.
Daha önce örneklerini çok gördüm.

Terör örgütü hesabınızı kullanıyor deyip hesabını boşalttıranların torunları işte.

Geri
Yukarı