Tandır Boys - Mükemmel ( BatesMotelpro )

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 3B
I

IQRI

Ziyaretçi
"Konya'nın bağrından kopup gelen 4 yakışıklıdan oluşan Tandır Boys, ilk midi single çalışmaları "Mükemmel" ile benzin istasyonlarındaki raflarda yerini almaya hazır. ''Türkiye'nin İlk Orta-Boy Band''i olma özelliğini taşıyan grup, listelere orta sıralardan girmeyi planlıyor.

Güzel görünmenin önemine obsesif biçimde bağlanmış olan Tandır Boys, aslolanın karın tokluğu olduğunu geç de olsa anlıyor.

Grubun şarkı içinde geçirdiği şaşırtıcı değişim sizi de şaşırtacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yemeğe tadını veren pembeleşmiş soğandır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anırdım insanfsız, ÖRN: ASAHAHAHAJAHASSDFKLGHŞGLŞ'+'^%''^DPermütasyon29/11LogDubstep

Piyasaları alt üst edecek, genç kızları beter edecek... Serdar Ortaç, Justin Biber, One Direkşın alayını silecek ... Konya'nın bağrından kopmuş, kopuklar. Tandır Boys!

Batesmotelpro'dan çıkan her şeye anıra anıra gülmeme rağmen buna gülemedim nedense.

Şarkının başlarında ki kısım (bkz. 0:00 - 1:51) yıllar öncesine ait olan ve benim yabancı parçaları dinlemeye başladığım bir grup olan Blue : U Make Me Wanna adlı parçasından alınmış. :) (O zamanlar 6, 7 yaşlarındayım. :) )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
01:50 ile 02:10 arası da AC/DC Thunderstruck ;)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı