Taner Tolga tarlacı öldü mü?

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar, ortada böyle bir şey dönüyor. Taner Tolga tarlacı hapis yatmamak için kaçtığı Kıbrıs'ta dayanamayıp intihar etti diye bir haber. Bu gerçek mi? Tanerin resmi Twitter hesabı mı bilmiyorum ama böyle bir şey paylaşılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok sevdiğim bir mizah kanalı şöyle bir edit yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ve altında herkes gerçekten öldü gibi yorumlar yapıyor. Sosyal medya hesapları kapandığı için net bir şey bulamadım. Bu gerçek mi? Yoksa büyük bir troll mü? Çünkü herkes öldü gibi davranıyor Twitter'da ve diğer sosyal mecralarda.

Adam tarlacı değil, soyadı Tarlacı. İlginç bir başlık.

Çaycı Hüseyin misali bir ''meme (!)'' dönüyor olabilir.

Öldüyse Allah rahmet eylesin.

Adam tarlacı değil, soyadı Tarlacı. İlginç bir başlık.

Çaycı Hüseyin misali bir ''meme (!)'' dönüyor olabilir.
Hocam biliyorum hatta başlığı büyük yazdım diye hatırlıyorum ama demek ki yanlış yazmışım. Düzenlenirken hata oldu diyeceğim düzenlense yazardı altta. Ben büyük harf koymayı unutmuşum galiba.

Sanmıyorum.
Hocam evet ben de bu videoyu gördüm ama bu videoyu intiharından önce yaptı diyorlar. Yorumları yeniden eskiye sıralarsanız bu videoda da baş sağlığı dileyenler var.

Ölmüş olabilir, bunun trollü yapılmaz.
1616588520918.png

Yapan yapıyor.

Geri
Yukarı