Tanıdığım Kızdan Gelen İlginç Mesaj!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
Arkadaşlar ve değerli üyeler;
Bu gün başımdan geçen olayı yazmak istiyorum. İlk önce kızı tanıtıyım. Bu mesajı bana gönderen kız kendisi sınıf arkadaşım. Benim oturmuş olduğum evin 2 sokak arkasında oturuyor. Yani bu kız ile çocukluk arkadaşıyız. Ben açıkçası bu duruma biraz karşı çıkıyorum. Çünkü üniversite giriş sınavı olacak. Bi' yandan da bu yaşıma kadar kız arkadaşım (sevgilim) olmamış biraz da onun eksikliği var. Ne yapsam bilemedim. Neyse. Lise son sınıf öğrencisiyiz. Ve aynı sınıfta okuyoruz. Hatta bunla staj yerlerimiz bile aynı :) Bilerek resmini ve ismini gizledim. :) Bu kız bana saat 15.22 ile 15.42 sularında bana mesaj atmış. Ama ben görmedim. Neyse efendim bu kızın sevgilisi vardı. Ayrılmışlar. Geldi bana bütün derdini anlattı. Ben hem başımdan göndermeye çalışıyorum ve ''hmm , ayy evet çok üzüldüm, sana layık değildi'' gibi cümleler ile yatıştırmaya çalışıyodum. Sonra bu aradı falan konuştuk , gezdik , tozduk. Bu kızı evine bıraktım, bana sarıldı ve sonra beni öptü. Şaşırdım! Daha sonra bana birazdan aşağıda görecek olduğunuz mesajları gönderdi. Telefon desen daha beter durumda. Telefon çökecek derecede mesaj geldi. o_O :yumruk: :kızgın: Ard arda yollamış. Ben bu mesaja karşı olarak ne yazmalıyım? Şuan düşünüyorum ama aklıma gelmiyor. Hangi mesajı yazsam daha iyi olur? Evet bu da resim;
dsad.png

Spiderman ne alaka? o_O

Kız kim bilmem tabii. Mesajı okudum. Doğru düzgün biri değilse salla zaten. Sevgilisinden ayrılmış ona hava atmak için seni gözüne kestirmiș. Bir günde seni seviyorum diyorsa o kızdan hayır gelmez.

Kızla çıkmak istiyorsan falan benzer şekilde ama daha insancıl kelimeler ve hareketlerle ilişkiye devam et. Benim gibi bir de kızla mı uğraşacağım diyorsan konuşma engelle ne bileyim yap bir şeyler. @Egemen'nin yaklaşımı daha mantıklı aslında.

Kod 142: Kurbanın telefonunu bir arkadaşı ele geçirir ve listede bulduğu ilk erkeğe/kıza ilan-ı aşk mesajları yollamak suretiyle trollük yapar. Bu mesajlar ile ilgili soracağınız soruya büyük ihtimalle arkadaşım yollamış kusura bakma mesajı alırsınız.

Eğer gerçekten kendisi yolladıysa tüm mesajları ortada enteresan bir durum var. Bana kalırsa mesafeni koru, son zamanda yaşadıklarının etkisiyle anormal davrandığını zamanla fark eder.

Son düzenleme:
Çalmışlardır face'sini dalga geçiyorlardır ;) Bana da çok oluyordu.

Bence de bu kız ne kadar çoukluk arkadaşın olursa olsun yaklaşma. Sevgilin illaki olur. Egemen'in de dediği gibi bir günde diyorsa ve başka birinden ayrılmışsa hayır gelmez. Ben olsam reddederdim. Ama biraz da güzelliğine bağlı. :)

@Egemen abi, ve @Silinen üye @Haluk Ziya Tercan şimdi kız benim güvendiğim kız. Tabii insan bu da belli olmaz. Ama yapamayacak birisine benziyor. Tabii güven olmaz. Eskiden oldu da ne oldu? 3 ay çıktık sonrasında püff yok oldu. Şu sınav işi olmasaydı bu sene içinde Üniversite sınavına gireceğim. Açıkçası beynimi bu işlerle uğraştırmak yerine derslerime odaklanmak istiyorum. Anlarsın durumumdan sende bu durumlardan geçmişsindir. Kız güvenilir , dürüst, sadık birisi. Ama ne yapacağı belli olmaz insan sonuçta.

@Barış Can KURT Evet olası bir durum. Ama telefonun şifresi çözülmeyecek derecede karmaşık ve numara ile korunuyor. Bizzat görmüştüm. Ama tabi olmayacak bi' durum da değil tabi.

@Haluk Ziya Tercan Uzaktan bakıldığı zaman ''aga bu kız değil de ne! '' etkisi yapacak durumda. Çünkü arkadaş ortamında duyuyordum bunları :) Gerçekten güzel kız. :)

Spiderman ne alaka? o_O
Ahmet kural cevabını vermiş :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zamanlı link çalışmıyor dakika 1:17'den başlatabilirsiniz.
Alınma tabi :)

Son sene uğraşma bu işlerle. Sana bir abi tavsiyesi. Seni çok seviyorsa beklesin 1 yıl. Duygusal analizi yaptığımda benim dediğim gibi bir sonuç çıkıyor. Sevgilisinden yeni ayrılan kızlar böyle davranışlar gösterir. Aynı şey erkekler için de geçerli. Bir kızla eski sevgiliye hava atma olayı. :)

Eski sevgilisi ne tip bilmiyoruz bir de. Tekin değilse temiz bir dayak yersin. Bunlar da ihtimaller arasında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı