"Tanımlanamayan ağ - internet yok" Hatası

Mahmut4425

Hectopat
Selam dostlar, nadiren gördüğüm bir ağ hatası şu an adeta baş belası olmaya başladı. Saçma sapan YouTube videoları izleyip durumu daha da kötü hale getiriyorum. Ağ seçeneklerine tıkladığımda; tanımlanamayan ağ/İnternet yok hatası alıyorum. Bilen birisi varsa bu hata nasıl çözülür söyleyebilir mi?

Harici bir yazılım ya da kendiniz kayıt defter vb. üzerinde oynama yaptınız mı?
Bağlantıdaki ağ onarma yöntemlerini deneyin.
Yakın zamanda ShutUp 10 yazılımı ile bozmuştum. Kesin çözüm değil. Ama denemek de fayda var.
Yazılımı indirin ve yönetici olarak çalıştırın.
Sonra resimde gösterdiğim şekilde Varsayılan ayarlara getirin. Sistemi yeniden başlatın.

Ekran Görüntüsü (31).png

Harici bir yazılım ya da kendiniz kayıt defter vb. üzerinde oynama yaptınız mı?
Bağlantıdaki ağ onarma yöntemlerini deneyin.
Yakın zamanda ShutUp 10 yazılımı ile bozmuştum. Kesin çözüm değil. Ama denemek de fayda var.
Yazılımı indirin ve yönetici olarak çalıştırın.
Sonra resimde gösterdiğim şekilde Varsayılan ayarlara getirin. Sistemi yeniden başlatın.

Eki Görüntüle 615756
Kankam Kayıt defteri üzerinde bir şeyler yapmadım ama bir kaç yerde bir şeyler yaptım CMD den ıp/dns sıfırladım uğraştım ettim ama ''Ethernet ağ yapılandırmasına sahip değil'' hatası almaya devam ediyorum bu sorun ile ilgili bir kaç çözüm denedim CMD den ıpmi aldım ve o bilgileri ağ bağdaştırıcısında manuel olarak girdim ama hepsini giremedim Gateaway im gözükmüyor kendim manuel olarak 192.198.1.1 girdim ama yine çözüm olmadı. Dediğin program çözüm olacak ise şuan indireceğim. Ayrıca Windows un bu sorun ile ilgili dediği her şeyi yaptım ama onlar da bir işe yaramadı yarın arayacağım onları.

Yeni konular

Geri
Yukarı