Tanımlanamayan Ağ Sorunu

Ekrem taha

Hectopat
Arkadaşlar salı günü ethernet kablosu aldım. Eve geldi taktım. Ama takınca ethernet simgesinin üstünde ünlem var. Bekleyince gider sandım gitmedi. Sabit IP atadım olmadı, CMD kodu yazdım olmadı, modem resetledim olmadı, realtek sürücüsü yükledim olmadı, en son da geldim burada konu açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet Seçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ Ayarları'nda ki ayarları otomatik yapmayı unutma.
Screenshot_131.png

IP alıp almadığınıza baktınız mı? Otomatikte olup olmadığına bakın DNS de dahil. Halen sorun devam ediyorsa Windows 10 kullanıyorsanız Ayarlar'da Ağ Sıfırlama seçeneğini kullanıp PC'yi yeniden başlatın.

Yaptım .ip otomatiğe alınca geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil hatası alıyorum.
Kablonet kullanıyorum müşteri hizmetleri bir işe yarar mı?Yani oradan yapabilecekleri bi iş var mı

Yaptım .ip otomatiğe alınca geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil hatası alıyorum.
Kablonet kullanıyorum müşteri hizmetleri bir işe yarar mı?Yani oradan yapabilecekleri bi iş var mı
Bildirim düşmemiş yeni gördüm mesajı. Evet müşteri hizmetlerine bildirin durumu. Halen sorununuz devam ederse yine bildirin. Bu arada başka cihazlarda da bağlanma sorunu var mıdır?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı