Tanımlanmayan ağ internet yok hatası

Ruddys

Decapat
Daha fazla  
Herkese hayırlı geceler HP 255 G7 model dizüstü bilgisayarı kullanıyorum. Oyun oynadığım için Wi-Fi yerine kablolu bağlantıyı tercih ediyorum. Yaşadığım soruna gelince 2 gün önce(cuma günü ) internetten video izlerken internetim gitti internetin gelmesi yaklaşık 10-12 dakika sürdü. İnternet gelince telefonum otomatik olarak geri bağlandı fakat bilgisayar geri bağlanmadı bilgisayardan internet kablosunu söküp tekrar geri taktım bu sefer de gelmedi sonrasında bilgisayarı yeniden başlattım yine yok. Sonrasında ağ ve internet ayarları kısmından Ethernet kısmına girdim ve bu hata ile karşılaştım. İlk olarak bağdaştırıcı ayarlarına girip Ethernet bağdaştırıcısını devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdim internet yine gelmedi sonrasında bilgisayardan Wi-Fi bağlantısını açtım ve internete otomatik olarak bağlandı. Kabloyu taktığımda hala aynı hata mevcut. Wi-Fi yeterli olmadığı için video izlerken ya da bir siteye girerken uzun süre bekletiyor. Yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

hata.JPG

Geri
Yukarı