Tank kılıflar ne kadar etkili?

Kuffoa

Centipat
Makaleler
1
Yer
Sakarya Akyazı
Dostlar aşağıdaki ürünü satın aldım daha hazırlanma sürecinde.

Şeffaf plastik kılıflardan daha iyi olduğunun farkındayım ama bu kılıflar ne kadar etkili? Sabahları çok düşürüyorum telefonu uyku sersemi alarmı kapatırken ve bu canımı sıkıyor.
Kırılmaz camımı telefoncudan taktırdım ama kılıf konusunda linkteki ürün kaliteli gibi göründü, hem kamera sürgüsü de var.
Sizler ne düşünüyorsunuz? Biraz farkla daha iyileri varsa iptal edip ondan alabilirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntüden ibaretler. Klasik plastik kılıf işte diğerlerinden bir farkı yok.

Dostlar aşağıdaki ürünü satın aldım daha hazırlanma sürecinde.

Şeffaf plastik kılıflardan daha iyi olduğunun farkındayım ama bu kılıflar ne kadar etkili? Sabahları çok düşürüyorum telefonu uyku sersemi alarmı kapatırken ve bu canımı sıkıyor.
Kırılmaz camımı telefoncudan taktırdım ama kılıf konusunda linkteki ürün kaliteli gibi göründü, hem kamera sürgüsü de var.
Sizler ne düşünüyorsunuz? Biraz farkla daha iyileri varsa iptal edip ondan alabilirin.
Ben kullandım bir süre bu kılıflardan. Koruması gayet iyi ekran kenarı kılıfın içinde kalıyor biraz dümdüz düz zemine düşürsen bild ekran zemine temas etmez ama taşlık yer için düşüşüne bağlı. Korumasj gayet iyi lakin telefon çok kabalaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı