Tanrıdan korkmuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öznel bir şey hakkında tartışmak ne kadar mantıklıdır tartışılır.

• Beğen
İfadeler: 900
Kardeşim sen ne istiyorsun bana bir söyleyiversene, sokakta ben Allah'a inanmıyorum diye bağırmak falan mı?
Konuyu nereden nereye çekiyorsun takip edemiyorum, sen gerçekten her insan fikrini özgürce paylaşabiliyor mu sanıyorsun? Üniversite ortamında bile tam anlamıyla rahat konuşamıyor insanlar, sen sokaktaki durumdan bahsediyorsun. Saygıdan falan bahsediyorsun da kendin de pek saygılı sayılmazsın, neyse bu saatte daha da fazla yazamayacağım. Bu kadar iyimser olmanı ne sağlıyor emin değilim fakat dünya o kadar iyi bir yer değil.

Konuyu nereden nereye çekiyorsun takip edemiyorum, sen gerçekten her insan fikrini özgürce paylaşabiliyor mu sanıyorsun? Üniversite ortamında bile tam anlamıyla rahat konuşamıyor insanlar, sen sokaktaki durumdan bahsediyorsun.
Off, Allah'ım.
Nerede dövmenin de ilerisinde bir şey yapılmış inanmayanlara göstersene bana lütfen.
Boş duyar.

Peki, yani ne diyeyim. :D Burası kişisel günlüğe dönüyor sanırsam yavaşça.

Ne bu atar? Dediğiniz ancak üniversite ortamlarında olur, psikolojik baskı yüzünden dini inancınız olmadığını rahat rahat söyleyemezsiniz, nasıl bir yerde büyüdünüz merak ediyorum.

Bilakis, üniversiteler bu tartışmaların en hararetli döndüğü yerdir.

" Allah'ın âyetlerine inanmayanlar yok mu, kuşkusuz Allah onları doğru yola iletmez ve onlar için elem verici bir azap vardır. " " Allah'ın âyetlerine inanmayanlar, ancak yalan uydurur.

Off, Allah'ım.
Nerede dövmenin de ilerisinde bir şey yapılmış inanmayanlara göstersene bana lütfen.
Boş duyar.
Ne duyarından bahsediyorsun? Onlarca şehirde yıllarca yaşadım, çok fazla sayıda insan ve insan topluluğu gözlemledim, psikolojik etkisi bile çok büyük, var olan bir durumdan bahsetmemi neden duyara bağlıyorsun?

Peki, yani ne diyeyim. :D Burası kişisel günlüğe dönüyor sanırsam yavaşça.

Bilakis, üniversiteler bu tartışmaların en hararetli döndüğü yerdir.
En azından fikrini paylaşabiliyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı