TaoTronics SoundLiberty 53 Pro vs QCY T11

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
T11 kullanmadım ama 53 Pro kullandım. Onun hakkında yorum yapabilirim. Öncelikle yüksek ses kalitesi olarak 53 Pro çok iyi. Şarjı 4-5 saat en yüksek seste gidiyor. Tabii daha kısık seste dinlersen daha fazla gider. Şarjı dolmuş kutu 3 kere tam bir kere yarım olarak sarj edebiliyor.

T11 kullanmadım ama 53 Pro kullandım. Onun hakkında yorum yapabilirim. Öncelikle yüksek ses kalitesi olarak 53 Pro çok iyi. Şarjı 4-5 saat en yüksek seste gidiyor. Tabii daha kısık seste dinlersen daha fazla gider. Şarjı dolmuş kutu 3 kere tam bir kere yarım olarak şarj edebiliyor.

Benim için kutu tasarımı da çok önemli. Uzunlamasına olduğu için pek hoşuma gitmiyor. Abimde de aynısı var kendisi memnun ama ben takıntılıyım biraz :D QCY T11'de alınır mı özelliklerine göre?

Benim için kutu tasarımı da çok önemli. Uzunlamasına olduğu için pek hoşuma gitmiyor. Abimde de aynısı var kendisi memnun ama ben takıntılıyım biraz :D QCY T11'de alınır mı özelliklerine göre?
Kutu tasarımı okadar da kötü değil. Tasarımdan daha çok ses kalitesi ve malzemesi önemli bence. Cebe felan sığıyor çok büyük değil. QCY T11'in özelliklerinden daha çok ses kalitesi önemli. Kağıtta yazana bakmak çok mantıklı değil şahsi görüşüm. YouTube'de karşılaştırma, inceleme videolarını izlemen senin için daha iyi olur.

Hocam o kadar bütçem yok maalesef. Bende AirPods tarzı bir şey arıyordum ama kalitelileri pek ucuz değil.
Kutu tasarımı o kadar da kötü değil. Tasarımdan daha çok ses kalitesi ve malzemesi önemli bence. Cebe falan sığıyor çok büyük değil. QCY T11'in özelliklerinden daha çok ses kalitesi önemli. Kağıtta yazana bakmak çok mantıklı değil şahsi görüşüm. YouTube'da karşılaştırma, inceleme videolarını izlemen senin için daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlediğim kadarıyla bu da güzel ürün. Çok kararsız kaldım :D

Hocam o kadar bütçem yok maalesef. Bende AirPods tarzı bir şey arıyordum ama kalitelileri pek ucuz değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlediğim kadarıyla bu da güzel ürün. Çok kararsız kaldım :D
İllaha görüntüsü olsun diyorsaniz Lenovo LP1S var Airpods pro gibi ama görünüş önemli değil pek size kalmış yine de.

Geri
Yukarı