TaoTronics SoundLiberty 92 nasıldır?

Al kullan bence tam bir fp ürünü diye düşünüyorum, bir çok incelemesini de izledim beğenmeyen görmedim daha, beğenilmeyen kısımlarınıda fiyatıyla örtüyor.

Telefon la görüşmek için aldım açıkçası karşı tarafın sesini çok net alıyorum karşı tarafta sesin gelmiyor falan hiç demedi şimdiye kadar telefonla görüşme açısından gayet memnunun ama gürültülü ortamlarda dışardan sesi çok alıyor haberin olsun onun dışında müzik dinlerken de gayet keyif aldım ses kalitesi açısından. Şarj süresinin test etme fırsatım olmadı çok fazla kullanmadığım için 1 kere şarj ettim daha ama 4 saat aralaksız kullandım ve bitmedi kesinlikle bağlantı kopması yaşamadım kullanırken bence bu en önemlisi. Telefondan aynı odanın içinde bulunman yeterli yalnız yan odaya falan geçersen bağlantı kalitesi düşüyor çok uzaklaşmamak gerek.
204 TL ye aldım ben bu fiyata gözün kapalı al fiyat performans cihazı gerçekten

Telefon la görüşmek için aldım açıkçası karşı tarafın sesini çok net alıyorum karşı tarafta sesin gelmiyor falan hiç demedi şimdiye kadar telefonla görüşme açısından gayet memnunun ama gürültülü ortamlarda dışardan sesi çok alıyor haberin olsun onun dışında müzik dinlerken de gayet keyif aldım ses kalitesi açısından. Şarj süresinin test etme fırsatım olmadı çok fazla kullanmadığım için 1 kere şarj ettim daha ama 4 saat aralaksız kullandım ve bitmedi kesinlikle bağlantı kopması yaşamadım kullanırken bence bu en önemlisi. Telefondan aynı odanın içinde bulunman yeterli yalnız yan odaya falan geçersen bağlantı kalitesi düşüyor çok uzaklaşmamak gerek.
204 TL ye aldım ben bu fiyata gözün kapalı al fiyat performans cihazı gerçekten
Al kullan bence tam bir fp ürünü diye düşünüyorum, bir çok incelemesini de izledim beğenmeyen görmedim daha, beğenilmeyen kısımlarınıda fiyatıyla örtüyor.
Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Hortlatmak gibi olacak biraz ama hala daha kullanıyor musun kulaklığı ben de almayı düşünüyorum uzun vadede nasıl bir kulaklık sorun çıkartıyor mu tavsiye eder misin?

Kullanıyorum evet şu şekilde sıralıyım sana uzun kullanım testi gibi düşünebilirsin

-Çok fazla düşürdüm kutusunu kulaklıkları ayrı ayrı, çok sağlam hala cızırtı bile olmadı
-Çok telefonla konuşan biri değilsen şarjı çok iyi gidiyor haftada bir şarj ediyorum çok müzik dinlersen durum değişebilir tabii 4-6 saat kesintisiz görüntülü görüşme yaptım mesela
-Tek kulaklıktan ses gelmeme gibi durum hiç yaşamadım
-Genel olarak çok memnunum

Şimdi sıkıntıları yazayım iPhone 7 ile kullanıyorum belki telefonlada alakalı olabilkir bilemem

Arama geldiğinde bazen bağlanmama yapabiliyor kulaklığa dokunarak açıyorsun çağrıyı ama ses gelmiyor kutusuna koyup bir daha açınca düzeliyor

Arada bir yine ses derinden geliyor yine aynı yöntemle düzeliyor

Mesafesi kısa odadan çıkınca karşı tarafa ses kalitesi anında düşüyor aynı oda içinde sorun yok

Gürültü filtreleme olmadığı için dışarıda konuşmalar karşı tarafı aşırı rahatsız ediyor çevredeki sesi çok alıyor

Gürültüsüz ortamda sıkıntısız konuşabiliyorsun

Gürültü önlemesi dışındaki diğer saydıklarım çok sık olmuyor

Ha bir de konuşma bittiğinde kulaklığı kutusuna kaldırıp kenara bıraktığında bazen playlistteki son çaldığın şarkıyı başlatıyor kendi kendine

Not olarak hala kullanıyorum 189 TL'ye almıştım sanırım
Bu fiyata gayet başarılı bir konuşma ve müzik dinleme zevki veriyor

Geri
Yukarı