TaoTronics SoundLiberty 97 arkadan gelen tıs sesi

Kadosan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu kulaklığı yeni aldım. Her şeyini beğendim, yani fiyatına göre gayet iyi olduğunu düşünüyorum fakat arkadan gelen bir tıs sesi var. Bir şeyi dinlemeyi durdurduğum zaman yaklaşık 30 saniye boyunca çok kısık da olsa kendini fark ettiren bir tıs sesi oluyor. Aslında çok sıkıntı değil, idare ederim diye düşündüm ama Enes Özen'in bu kulaklık için yaptığı incelemeyi tekrardan izlemek istedim acaba bu durumdan bahsediyor muydu diye. Kendisi videoda bu tıs sesinin olmadığını söylüyor. O yüzden aranızda kullanan varsa sizde olup olmadığını yazarsanız sevinirim, ona göre kulaklığı garantiye yollamam gerektiğini anlayacağım.

Ayrıca inceleme videolarında kulaklıkları ayrı ayrı telefona bağladıklarını gördüm fakat bende tek bağlanıyor bu durumu da nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğinden dolayı olabilir mi o tıs sesi? Aktif Gürültü Engelleme'yi açıksa kapatıp dener misiniz?
Onu nasıl kapatabilirim internetten bulamadım yolunu. Kulaklığın üstünde öyle bir tuş yok.
Bu arada 30 saniye değilmiş tam 1 dakika sürüyor.
Aktif Gürültü Engellemesi yokmuş bu kulaklığın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı