Çözüldü TaoTronics Soundliberty A10 dip ses

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ylmz07

Hectopat
Kulaklığı üç gün önce aldım. Müziği, videoyu durdurunca kısaca kulaklığa giden sesi durdurunca 5-10 sn civarı bir dip ses ortaya çıkıyor. Normal kullanımda ise şarkının sesini telefondan en kısık ayara alınca hışırtı şeklinde dip ses beliriyor. Telefonun sesi 2. kademedeyken biraz belli oluyor. 3`te hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Aynı kulaklığı kullanıp bu sorunla karşılaşan var mı yoksa sadece bende mi sorun var? Başta çok dikkatimi çekmemişti sonradan farkettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yakın arkadaşıma aldik 1 hafta önce kadar. Hiç böyle sorunlardan bahsetmedi. Sadece sesi belli bir seviyeye kadar kısınca çok ince bir cızırtı geldiğini belirtti.
Bende de aynı şekilde oluyor akşam ortam sakın olunca dikkat çekiyor sadece. Biraz araştırdım. TWS kulaklıkların genel sorunu galiba bu. Kullanmaya devam edeyim ben de. Onun harici güzel kulaklık ama.
Yakın arkadaşıma aldik 1 hafta önce kadar. Hiç böyle sorunlardan bahsetmedi. Sadece sesi belli bir seviyeye kadar kısınca çok ince bir cızırtı geldiğini belirtti.
Bende de aynı şekilde oluyor akşam ortam sakın olunca dikkat çekiyor sadece. Biraz araştırdım. TWS kulaklıkların genel sorunu galiba bu. Kullanmaya devam edeyim ben de. Onun harici güzel kulaklık ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı