TaoTronics SoundSurge 85 mikrofonu gözükmüyor

ozgur.r

Decapat
Daha fazla  
Selamlar dostlar, sorunum şu ki; TaoTronics SoundSurge 85 Bluetooth kulaklık aldım. Kablosuz şekilde kullandığım zaman Discord ve Valorant aynı anda kullanılırsa birinden birinde ses gelmiyordu. Ben de jack çoğaltıcı alırsam ve takarsam sorunun çözüleceğini düşünmüştüm bugün taktığımda ise mikrofon tamamen gözükmüyor ve laptopın kendi mikrofonunu gösteriyordu. Bunun çözümü nedir? Sabahtan beri araştırıyorum fakat bir sonuca varamadım. Yardımcı olursanız minnettar olurum. Teşekkürler.

Screenshot_6.png
Screenshot_7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kulaklığa sahibim yeni aldım sayılır. Eğer Discord'da kulaklığın mikrofonunu kullanmak istersem çıkış cihazı olarak da hem PC'de hem Discord'da sonu Hands-Free AG Audio olan seçeneği seçmek zorunda kalıyorum yani streo özelliiğini kullanamamış oluyorum ve ses kalitesi rahatsız edecek düzeyde düşüyor. Ben de bir çözüm yolu arıyorum.

Aynı kulaklığa sahibim yeni aldım sayılır. Eğer Discord'da kulaklığın mikrofonunu kullanmak istersem çıkış cihazı olarak da hem PC'de hem Discord'da sonu Hands-Free AG Audio olan seçeneği seçmek zorunda kalıyorum yani streo özelliiğini kullanamamış oluyorum ve ses kalitesi rahatsız edecek düzeyde düşüyor. Ben de bir çözüm yolu arıyorum.
2. Olarak valorant açıksa onun sesi hiç gelmiyordu iade talebi oluşturdum gelip aldılar ödemeyi bu hafta yaparlar diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı