TaoTronics SoundSurge 85 vs Anker Soundcore Life Q10

AhmetBaserr

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Yaklaşık 1 yıldır JBL'in 500BT modelini kullanıyorum. Yaklaşık 4 5 aydır sol taraftan daha az ses geldiği için yeni bir kulaklık alacağım. TaoTronics'in aktif gürültü engelleme özelliği ilgimi çekiyor fakat Anker'in ses kalitesinin daha iyi olduğunu söylüyorlar. Sizce hangi kulaklığı almalıyım? Bu kulaklıklar harici öneriye de açığım. Bir de JBL 500BT ile karşılaştırınca bu kulaklıkların ses kalitesi daha mı iyi daha mı kötü?
Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Selamlar. Yaklaşık 1 yıldır JBL'in 500BT modelini kullanıyorum. Yaklaşık 4 5 aydır sol taraftan daha az ses geldiği için yeni bir kulaklık alacağım. TaoTronics'in aktif gürültü engelleme özelliği ilgimi çekiyor fakat Anker'in ses kalitesinin daha iyi olduğunu söylüyorlar. Sizce hangi kulaklığı almalıyım? Bu kulaklıklar harici öneriye de açığım. Bir de JBL 500BT ile karşılaştırınca bu kulaklıkların ses kalitesi daha mı iyi daha mı kötü?
Yardımcı olabilecek var mı?
Bende q10 almaya karar verdim.
Evet ikisininde ses kalitesi JBLden daha iyi.
TaoTronics'in aktif gurultu engellemesini ben beğenmedim çünkü yaninda biri konuşurken sesini rahatlıkla duyuyorsunuz.
Aralarında soyle bir fark daha var q10 bass, 85 ise tiz kulakliği.
Anker cok agır eğer çok uzun kullanacaksanız gunde 5 veya 6 saat kadar iste o zaman kafanızı ustunde yani kafa tasınızda bir eğilme oluyor kulakliktan dolayı. İkisininde sarjı cok uzun sure gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı