Rehber Tarafsızca tüm ISS'ler

İyi geceler.
Dediğiniz gibi uygun fiyatlı İSS'lere geçiş yapabiliriz artık ancak korkum yok değil. TurkNet'i düşünüyoruz. Olası bir ping/packet loss sorunu yaşamak istemiyorum.
Merak etmeyin yaşamazsınız. TürkNet olmazsa Comnet, Gibir de düşünebilirsiniz.

Kendim fiber altyapı ile Superonline kullanıyorum. Ping çıkma olasılığı %0. Altyapınız iyi ise alın Superonline. 2015 yılından beri kullanıyorum bir kere bile 95 MBPS'nin altına düşmedi.

Kendim fiber altyapı ile Superonline kullanıyorum. Ping çıkma olasılığı %0. altyapınız iyi ise alın Superonline. 2015 yılından beri kullanıyorum bir kere bile 95 Mbps'nin altına düşmedi.

Kesinlikle haklısınız fiber altyapılı Superonline kullanıyorum. 5-6 yıllık kullanıcıyım aldığım güncel hız budur;

Komşuları tanımasam da gidince irtibat kurmaya çalışayım.
Kendim fiber altyapı ile Superonline kullanıyorum. Ping çıkma olasılığı %0. Altyapınız iyi ise alın Superonline. 2015 yılından beri kullanıyorum bir kere bile 95 MBPS'nin altına düşmedi.
Taşındığım Toki binasında da Superonline FTTH ve Türk Telekom FTTB Fiber var. Aslında Superonline düşünüyorum. Ama fiyatı azıcık tuzlu gibi. Bu Superonline 'a düşük paketiyle abone olsam 3-4 ay sonra üst pakete rahatça acaba geçebilir miyim?
Kesinlikle haklısınız fiber altyapılı Superonline kullanıyorum. 5-6 yıllık kullanıcıyım aldığım güncel hız budur;

Eki Görüntüle 1116543
Çok iyi değerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…