ISS'ler hakkında tavsiye

• Konuyu başlatan Shino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 727

Shino

Decapat
Daha fazla  
Merhaba; 2015'ten beri Türksat Kablonet/Uydunet kullanıyorum. Taahhüt bitmesi ile fiyat artışı 100 TL'den 350 TL olarak güncellendi. Bende değiştirmek istiyorum. Comnet'e geçip, Mi Stick ile TV+ kullanayım sadece internet ile halledeyim diyorum. Fakat Mi Stick ve modem ücretleri var biliyorsunuz. Bu konu hakkında yardım almak istiyorum.

Son düzenleme:
Ben Netspeed öneririm ve zaten modem Fiber'de Isp'ler veriyor.
Mi TV stick konusunda bir bilgim yok.

Fiber yok ve de hem televizyon hem de bilgisayar için kullancağım için artık 5GHz Modem'e geçmeliyim diye düşünüyorum ama aklıma takılan nokta, Mi Stick ile TV+dan sorunsuz kanalları izlemek.

Merhaba; 2015'ten beri Türksat Kablonet/Uydunet kullanıyorum. Taahhüt bitmesi ile fiyat artışı 100 TL'den 350 TL olarak güncellendi. Bende değiştirmek istiyorum. Comnet'e geçip, Mi Stick ile TV+ kullanayım sadece internet ile halledeyim diyorum. Fakat Mi Stick ve modem ücretleri var biliyorsunuz. Bu konu hakkında yardım almak istiyorum.
Merhaba. Türksat'tan mutluysanız şu paket'e bakmanızı tavsiye ederim, hem fiyatı çok uçuk değil hem de operatör değişikliğinde neyle karşılaşacağınızı kestirmek güç maalesef…

Netspeed önerebilirim.

Geçiş sürecimle ilgili deneyimimi aktardığım konuyu inceleyebilirsin:

Hız seçenekleri, Ücretlendirme sekmesindeki tabloda var.

Attığınız tabloda baktım, şu anki kullandığıma 214 TL diyor, 65TL'de analog ücreti, 45 TL'de sinema vb. Paketler var 300TL'ye yakın geliyor o yüzden değiştirmek istiyorum zaten.

Netspeed önerebilirim.

Geçiş sürecimle ilgili deneyimimi aktardığım konuyu inceleyebilirsin:

Hocam, eskiden TurkNet kullandığınız için soruyorum, evimde herhangi bir şekilde TT veya ev hattı bulunmamakta, bunlarla beraber süreç ne kadar oluyor?

Attığınız tabloda baktım, şu anki kullandığıma 214 TL diyor, 65TL'de analog ücreti, 45 TL'de sinema vb. Paketler var 300TL'ye yakın geliyor o yüzden değiştirmek istiyorum zaten.
Analog Kablo TV pakete dahil ama sinema paketi falan istiyorsanız diğer kampanyalar daha cazip olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı