Tarama için antivirüs önerisi

Ege Tekin

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarıma virüs girmiş mi diye bakmak istiyorum malwareden bakmıştım birkaç tane çıktı sildim başka bir yerden bakabilir miyim?

1. Norton: Piyasanın en iyi Windows antivirüsü olarak kabul edilir. Web kamerası koruması, VPN, şifre yöneticisi, ebeveyn denetimleri, dark web izleme ve daha fazlası gibi ek özelliklere sahiptir.
2. Bitdefender: Sistem performansını az etkileyen gelişmiş bir antivirüs motoru ve kimlik avından koruma araçları sunar.
3. Panda: İyi ek özelliklerle (oyun modu gibi) gelişmiş virüs koruması sağlar.
4. Kaspersky Free Antivirus: Başarılı bir kötü amaçlı yazılım koruması sunar.
5. Avast Free Antivirus: Antivirüs uygulamasına kıyasla zengin özelliklere sahip.
6. Microsoft Windows Defender: Kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma sağlar.

@Ege Tekin, Malwarebytes yazılımını gerçek zamanlı korumalarını kapatıp sadece tarayıcı olarak kullanın. Bunun dışında başka bir AV yazılımı edinin.

Benim önerim Kaspersky veya BitDefender.

@Ege Tekin, hem paralı versiyonu var hem de ücretsiz. Ücretli versiyon tabii daha iyi koruma sağlar ancak ücretsiz versiyon da kullanılabilir, iyidir, güzeldir.

@Ege Tekin, Malwarebytes yazılımını gerçek zamanlı korumalarını kapatıp sadece tarayıcı olarak kullanın. Bunun dışında başka bir av yazılımı edinin.

Benim önerim Kaspersky veya BitDefender.

@Ege Tekin, hem paralı versiyonu var hem de ücretsiz. Ücretli versiyon tabii daha iyi koruma sağlar ancak ücretsiz versiyon da kullanılabilir, iyidir, güzeldir.

Tamamdır Kaspersky deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı