Tarama için Ücretsiz Anti-Virüs Tavsiyesi

Ytweny

Hectopat
Kuzenim bugün bana bir USB bellek getirdi "İçine baksana ne varmış" dedi. Normalde tanımadığım bir USB belleği PC'ye takmam fakat boşluğuma geldi, herhalde kendi fotoğrafları falan vardır diyerek taktım. Sonra USB'ye ne yapacağını sordum. "Sahilde buldum merak ettim içinde ne olduğunu" dedi :D. Ben de uzun zamandır bilgisayarıma virüs taraması yapmamıştım. Bu bahane ile yapmaya karar verdim.

Önerdiğiniz bir yazılım var mı ? Sürekli bir korumadan öte bilgisayarı tarayıp sileceğim. Çok ayrıntılı tararsa sevinirim. Windows Defender zaten bana fazlası ile yetiyor. Önerilerinizi bekliyorum.

AV kullanmamanın faydaları 🙃
Bilgisayarına, kaliteli bir Antivirüs yükle ve kaldırma :)
Yetersiz Defender ile korunabileceğini sanmıyorum.
Acı bir tecrübe ile sabittir 😥

AV kullanmamanın faydaları 🙃
Bilgisayarına, kaliteli bir Antivirüs yükle ve kaldırma :)
Yetersiz Defender ile korunabileceğini sanmıyorum.
Acı bir tecrübe ile sabittir 😥

Acı tecrübe :( ? Merak ettim şimdi anlatırsan sevinirim.

Tehlikeli sitelere girmekten kaçınıyorum. İhtiyacım olan programları yasal yollar ile elde etmeye çalışıyorum. Bu ikisi zaten beni virüsten koruyor yeterince.

@Ytweny

Windows Defender ince ayarı ile DNS ayarlarını konudaki gibi yapın. Tercihinize bağlı, malwarebytes tarayıcı eklentisi falan da eklerseniz başka bir şeye ihtiyacınız kalacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı