Tam tarama yapmak için ücretsiz antivirüs programı önerisi

precassi1

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda virüs olup olmadığından şüpheleniyorum. Tam tarama yapmak istiyorum en verimli ve iyi bir Anti-Virüs programı biliyor musunuz?
Görseldeki gibi Windows virüs buldu bilgisayarımda biraz korktum yardımcı olursanız sevinirim. :)

ant.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Chrome'un çerezlerini temizle. ESET IS ile tam tarama yapabilirsin. Hızlı tarama için Malwarebytes kullanabilirsin.

Çok tehlikeli bir virüs müdür? Bilginiz var mı?

Google Chrome'un çerez yerinden bulmuş, fazla tehlikeli olacağını sanmam. Zaten engellemiş. Çerezleri temizleyin, girdiğiniz sitelere dikkat edin. Mümkünse AdGuard, Malwarebytes Browser Guard eklentilerini güvenlik ve reklam engelleme için kullanın.

Google Chrome'un çerez yerinden bulmuş, fazla tehlikeli olacağını sanmam. Zaten engellemiş. Çerezleri temizleyin, girdiğiniz sitelere dikkat edin. Mümkünse AdGuard, Malwarebytes Browser Guard eklentilerini güvenlik ve reklam engelleme için kullanın.

Çok teşekkürler. Kaspersky indirmeye çalışıyorum da hangisini indereceğimi bilemedim siz biliyor musunuz?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    120,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 2.png
    2.png
    132,7 KB · Görüntüleme: 35
Kaspersky total security yazanı indirmen gerekiyor. Ardından ücretsiz 1 aylık denemeyi başlat diyip tam tarama , güvenlik açığı taraması ve hızlı tarama gibi seçeneklerini ücretsiz olarak kullanabilirsin.

Çok teşekkürler. Kaspersky indirmeye çalışıyorum hangisini indereceğimi bilemedim siz biliyor musunuz?

Ücretsiz ve temel koruma olmasını istiyorsan Security Cloud olanını seç. Tam koruma istiyorsan Total Security seç ama deneme sürümü süresi var.

3 ay bedava Kaspersky Total Security alarak tam koruma sağlayabilirsin.

Geri
Yukarı