Tarayıcı birdenbire donuyor

FAT1HIYY3

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Google'da geziyorum mesela, aniden çok garip yerde takılıyor. Bilgisayar kasmıyor ama Chrome kasıyor uzun süre kasınca da bilgisayarda donup kalıyor. 10 dakika adamı bekletiyor bazen. Bu neden olabilir? Problemi nasıl çözebilirim?

Not: Max 5-6 sekme açık oluyor, bende genelde ise 3-4 sekme açık olur. Bu kadar az sekme açık olmasına rağmen böyle donmalar yaşanıyor ara sıra.

Açık olan sekmelerden herhangi biri diğerlerine göre fazla güç tüketiyor olabilir.

YouTube, can değer abim bir videosunda sekmeden Discord kullanmak daha iyi dediği için Discord bir de ara sıra pixel planet etkinlikleri yani çok bir şey yok garip olan bilgisayarım kasmıyor Chrome kasıyor uzun süre Chrome donup kalınca bilgisayarda donuyor böyle saçma bir şey.

Chrome'de şu aralar telefon da bile kasma sorunu yapıyor bence yazılımsal bir sıkıntısı var.

Vallahi olabilir hocam bende olmazdı böyle bu aralar kendiliğinden başladı Chrome'ye çok alıştım başka Browser'e geçmek zor olabilir benim için ama önerin az RAM kullanan hangi tarayıcı kullanabilirim? Bu zamana kadar hiç Chrome dışında kullanmadım şu an gerçekten geçmeyi düşünüyorum hangi tarayıcı daha az RAM kullanır daha az yorar PC'yi?

YouTube, can değer abim bir videosunda sekmeden Discord kullanmak daha iyi dediği için Discord bir de ara sıra pixel planet etkinlikleri yani çok bir şey yok garip olan bilgisayarım kasmıyor Chrome kasıyor uzun süre Chrome donup kalınca bilgisayarda donuyor böyle saçma bir şey.

Vallahi olabilir hocam bende olmazdı böyle bu aralar kendiliğinden başladı Chrome'ye çok alıştım başka Browser'e geçmek zor olabilir benim için ama önerin az RAM kullanan hangi tarayıcı kullanabilirim? Bu zamana kadar hiç Chrome dışında kullanmadım şu an gerçekten geçmeyi düşünüyorum hangi tarayıcı daha az RAM kullanır daha az yorar PC'yi?
Şahsen ben Chrome'den baz geçmem. Bu yüzden sana şu uygulamayı kullan demem biraz saçma olur üzgünüm. Chrome'den ben de vazgeçemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı