Tarayıcı güvenlik uzantıları

Emirofrivia11q

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Google tarayıcıma AdGuard uzantısı ekledimde bu sistemde ve oyunlarda bir performans kaybına sebep olur mu yavaşlatır mı?

Sanmıyorum, Chrome ayarlardan sistem kısmında Google Chrome kapandığında arka plan uygulamaları çalıştırmaya devam et özelliğini kapatabilirsin.

s.PNG

Merhaba, ben Google tarayıcıma AdGuard uzantısı ekledimde bu sistemde ve oyunlarda bir performans kaybına sebep olur mu yavaşlatır mı?

Chrome'u açmadığınız sürece AdGuard eklentisi çalışmaz. Zaten AdGuard eklentisi fazla bir kaynak tüketmiyor ve güzel bir eklenti.

AdGuard tarayıcıda biraz ağır olabilir onun yerine daha hafif olan uBlock Origin'de kullanabilirsiniz ama eğer zararlı siteleri tam olarak algılamasını istiyor iseniz tüm filtreleri etkinleştirin. Filtreleri etkinleştirmek için uBlock'a sağ tık oradan alttan ayar sembolüne basın oradan filtre listelerine gelin oradan reklamların solundaki artı sembolüne tıklayın ardından tikleyin ondan sonra sırasıyla gizlilik, zararlı alan adları, can sıkıcı öğeler kısmını tikleyin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı