Tarayıcı Oyununu Tam Ekran Yapma

İşletim sistemi
Windows 7

Berkaytrxx

Centipat
Merhabalar. Bombom gibi oyunları nasıl tam ekran yaparım? Mesela sekmeler ve başlat kısmımın gözükmeyeceği şekilde tarayıcı oyunlarını nasıl oynarım? F11 tuşunu denedim olmadı.

F11 neden çalışmıyor acaba? Laptop kullanıyorsanız "Fn+F11" kombinasyonunu deneyin. Bombom için kendi ayarlar kısmında tam ekran için bir seçenek vardı diye hatırlıyorum. Hepsinde olmayabiliyor ve onlar için F11 tuşu kullanılıyor. Alternatifi var mı bilmiyorum.

F11 neden çalışmıyor acaba? Laptop kullanıyorsanız "Fn+F11" kombinasyonunu deneyin. Bombom için kendi ayarlar kısmında tam ekran için bir seçenek vardı diye hatırlıyorum. Hepsinde olmayabiliyor ve onlar için F11 tuşu kullanılıyor. Alternatifi var mı bilmiyorum.
Vallahi bilmiyorum bombomda denemedim sadece bombomu örnek gösterdim de başka oyunlarda olmadı f11 başka yöntemi var mı masaüstü kullanıyorum.

Tamamdır yaptım. F11 çalışmayan ve tam ekran seçeneği olmayan oyunları tam ekran yapmak için chrome'da sağ üstte bulunan 3 noktaya girip yakınlaştır seçeneğinin hemen sağ tarafındaki tam ekran simgesini kullanabilirsiniz. Diğer tarayıcıları bilmiyorum maalesef.

Chrome için şöyle bir seçenek de var.
  1. Sağ üstte Diğer'i
    Diğer
    tıklayın.
  2. "Yakınlaştır"ın yanında, istediğiniz yakınlaştırma seçeneklerini belirleyin:
    • Tam ekran modunu kullanma:Tam ekran'ı
      Tam ekran
      tıklayın.
Güncelleme: Düzenlemenizi sonradan gördüm :D

Yeni konular

Geri
Yukarı