Tarayıcı sayfaları geç açılıyor

İsterseniz aygıt yöneticisinde internet driverini silin sonra donanim değişiklik ara deyin düzelir benimki böyle düzelmisti eski PC'de.

1650756073423.png

Hangisi.

@Balder13 donanimlara değişik ara deyince Windows uygun internet driveri yükler umarim hataniza engel olur.

Rica ederim bu anakartin driver guncellemesine destek olmamasinda kaynaklıyor.
Siz yine 10dk takilin her yere girin sorun cikmazsa hiçbir şey olmaz.

Peki anakartın sitesinden Realtek driverini yüklesem sorun çıkabilirmiki.

i5 4690.
ASUS H81M-K
Zotac GTX 1050 Ti OC.
256 GB SSD.
500 GB HDD.
2x8 1600MHz.

Zaten Windows sana en uygun driveri yükler reatleki en güncel surumu senin anakartini desteklemedigi için aralıklı internet verir.
Zaten Windows sana en uygun driveri yükler reatleki en güncel surumu senin anakartini desteklemedigi için aralıklı internet verir.

Senin sadece chipset ekran kartı guncelledikten sonra gerisi pek önemli değil yüklenmemiş driver varsa.

Senin sadece chipset ekran kartı guncelledikten sonra gerisi pek önemli değil yüklenmemiş driver varsa.

Chipseti güncelledim Technopat'ın Intel chipset güncelleme videosunu izleyerek güncelledim.

Chipseti güncelledim Technopat'ın Intel chipset güncelleme videosunu izleyerek güncelledim.

Zaten chipset ve ekran kartı önemli internetinizde sorun varsa güncelleme yapmaniz onermiyorum sorun yoksa yapabilirsiniz ama sorun varmış.
Zaten chipset ve ekran kartı önemli internetinizde sorun varsa güncelleme yapmaniz onermiyorum sorun yoksa yapabilirsiniz ama sorun varmış.

Windows yine bütün sürücüleri guncelliyor ama biz yine garanti olsun diye chipset ve ekran kartını elle yüklemeyi tercih ediyoruz.

Geri
Yukarı