Tarayıcı üzerinden Online oyun önerisi

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben arkadaşlarımla oynayabileceğim tarayıcı üzerinden gartic.io gibi Online party oyunları tavsiye etmenizi rica ediyorum. Başka tür oyunda olur. Fakat yaklaşık 5 kişiyiz bu durumu göze alarak önerirseniz sevinirim.

warbrokers.io (FPS konusunda biraz sıkıntı olabilir. Ve şimdiye kadar en fazla 3 kişilik takım gördüm.)

robostorm.io (Aynı takımda olmak zor olabilir ama birbirinize yakın bir konumdaysanız aynı oyuna atıyor diye biliyorum.)

Benim de bildiğim en iyisi bu.

Firefox bunların üçünü de çalıştırırken zahmet çıkarabilir belki ama Chrome/Chromium tabanlı tarayıcıda sorun çıkmasını beklemiyorum. Ben oyunlarda Edge Chromium kullanıyorum.

warbrokers.io (FPS konusunda biraz sıkıntı olabilir. Ve şimdiye kadar en fazla 3 kişilik takım gördüm.)

robostorm.io (Aynı takımda olmak zor olabilir ama birbirinize yakın bir konumdaysanız aynı oyuna atıyor diye biliyorum.)

Benim de bildiğim en iyisi bu.

Firefox bunların üçünü de çalıştırırken zahmet çıkarabilir belki ama Chrome/Chromium tabanlı tarayıcıda sorun çıkmasını beklemiyorum. Ben oyunlarda Edge kullanıyorum.
Açıkçası ben Firefox ile oynuyorum hata vermiyor.
Hatta şu an oynuyorum.
3 hafta önce vardı ama düzelttler herhalde.

3 hafta önce vardı ama düzelttler herhalde.
Olasıdır, ben eski sürümde denemiştim, farede gecikmeler oluyordu.
Eksik bilgi vermişim, söz konusu en fazla 3 kişilik takım Battle Royale modu için, Classic modda daha fazlasını da gördüm ama o zaman da takım sayısı ikiye düşüyor.

Geri
Yukarı