Tarayıcı ve eklenti önerisi

Lightshot. Kolayca ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Opera içerisinde gömülü bir sistem var onu kullanıyorum teşekkür ederim yine de.
Tarayıcı: Firefox.
Eklenti: Ublock Origin, hotspot Shield, privacy badger.

Firefox kullandım pek tavsiye etmiyorum. Teşekkür ederim
Eğer Çok Fazla İngilizce Fransızca Almanca,vb. yabancı dilli sitelerle uğraşıyorsanız google çeviri eklentisini öneririm

Teşekkür ederim kullanacağım.
Google Translate eklentisi, seçili metini oracıkta çeviriyor, çok kullanışlı. Bir de Install Chrome Extensions ve Opera Adblocker
Install Chrome Extensions kullanıyorum teşekkür ederim.
Windows 10'daki dahili "Snip & Sketch" yazılımına göz atmanızı öneririm.

Konuya dönersek ise Chromium tabanlı Microsoft Edge, uBlock Origin ve Dark Reader öneririm.

Edge deniyorum şu anda bakalım

Opera içerisinde gömülü bir sistem var onu kullanıyorum teşekkür ederim yine de.

Firefox kullandım pek tavsiye etmiyorum. Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim kullanacağım.

Install Chrome extensions kullanıyorum teşekkür ederim.

Edge deniyorum şu anda bakalım.

Edge'nin tasarımı güzel tavsiye ederim. Fakat hız olarak Firefox tekrardan öneririm.(Firefox kullanmadan önce Edge kullanıyordum)

Arkadaşlar bir sorum olacak repack oyun indirsem pcme bir zarar verir mi?

Yanlış konuya yazmışın hocam ayrıyeten repack sıkıntılı iştir çoğunda virüs var orijinal olarak oyunu edinmeni öneririm zamanında x sitesinden repack indirmiştim oyunu indirmesi kurmasından daha kısa sürüyor ve bilgisayarı aşırı zorluyor. Korsandan uzak durun

qutewrowser'a bakabilirsiniz adblock gibi eklentiler kullanmadan reklamları kaldırma gibi özellikleri mevcut.Sade fakat biraz karışıktır.Eğer ben illa chrome ya da firefox kullanıcam diyosanız https everywhere,noscript,bir de sadece firefox'a özel olan chameleon eklentisini öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı