Tarayıcı videolardan ses çıkmaması sorunu

Berkay Katık

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle bundan 6 gün önce bilgisayarımda Facebook'taki bazı videolardan ses gelmediğini farkettim ardından bu daha da artarak hiç oynatmamaya kadar ilerledi. Önceden Youtube'dan videolar açabilirken artık onlarda açılmıyor videonun başında duruyor. Her ne kadar oynat, durdur yapsam da bir şeye yaramıyor ve sayfayı yenilenmemin de bir faydası da olmuyor ve artık bu artarak bilgisayarımdaki bazı videoları da açarken video yürütülemedi hatası alıyorum. Ardından bir kaç defa deneyince açılıyor ve görüntüde veya ses de hiçbir sıkıntı olmuyor. Ve geçen yaptığım bir görüntülü konuşma üzerinde de farkettim ki görüntü geliyor fakat ses gelmiyor veya gitmiyor fakat açıp kapamamdan sonra düzeldi. Facebook'ta videolardan ses gelmemesinden sonra Flash playeri güncelledim fakat hiçbir değişiklik olmadı açıkçası başta düzelir gibi oldu hatta bazen açıyor bazen kala kalıyor hiç açmıyor. Chrome tarayıcısını kullanıyorum fakat diğer tarayıcılarda mevcut bilgisayarımda onları da denedim aynı şey onlara da oluyor bazen. Ses kartı veya ekran kartı güncellemem mi gerekiyor veya tarayıcıyı silip tekrar kurmam çözüm olur mu ? Oyun oynarken seslerde bir sorun yok fakat bazen karşıdaki kişinin mikrofunundan ses gelmeme veya onun beni duymama gibi olaylar yaşanabiliyor. Yardım edin lütfen. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı