Tarayıcıda kapattığım pencereye nasıl ulaşırım?

HABAR

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Tarayıcımı üç pencere halinde kullanıyorum. İkisinde yaklaşık yirmi tane mütemadiyen okuduğum yazılar var, üçüncü pencereye ise o anda neyi çalışıyorsam onu alıyorum. O bahsettiğim yaklaşık 20 tane sekmenin açık olduğu iki pencere kapanmış. Üçüncü pencerede ise çok fazla zaman geçirdim, sabahtan beri yüzlerce sekme açıp kapadım, bu sebeple son kapatılanlar bölümünde de o yirmi sekme bulunan pencereleri görüntüleyemiyorum. Son kapatılan sekmeler kısmında haliyle üçüncü penceremde açıp kapadığım sekmeler gözüküyor. Benim bu içinde yaklaşık yirmi küsur sekme bulunan pencereleri geri getirmem mümkün mü? Ayrıca, tarama verilerini temizleme şeklinde bir ayar gördüm "geçmiş" sekmesinde. Eğer o dizine ulaşabilirsem belki bulurum diye düşünüyorum. Bunun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. İyi sosyaller.

1680809974099.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ctrl shift T tuşlarına basın açılacaktır.
Bu kısayol son kapatılan pencereyi açmaya yarıyor. Söylediğim şeyle alakası yok.
Bu da geçmişi açmama yarıyor. Orada bu bahsettiğim pencereleri yakın zamanda açmadığım için görüntüleyemiyorum.

Yani sonuç olarak bu ikisi de çözüm değil soruma.

Umarım bu mesajları sadece başlığı okuyup atmamışsınızdır.

Bu kısayol son kapatılan pencereyi açmaya yarıyor. Söylediğim şeyle alakası yok.

Bu da geçmişi açmama yarıyor. Orada bu bahsettiğim pencereleri yakın zamanda açmadığım için görüntüleyemiyorum.

Yani sonuç olarak bu ikisi de çözüm değil soruma.

Umarım bu mesajlarını sadece başlığı okuyup atmamışsınızdır.
Güzelce okudum, üç pencere halinde kullanıyorsun 20 tane sayfa açtığın o 2 pencerenin üzerine 100lerce sayfa açtıysan geçmişten bulmak dışında herhangi bir alternatif yol yok.

Geri
Yukarı