Tarayıcıda videolar nasıl hızlandırılır?

LionelMaradona

Hectopat
Eklentiden bahsetmiyorum! YKS için deneme çözüm videolarını hızlandıracağım hiçbir eklenti yok. Sadece myspeed diye bir harici program vardı, tarayıcı üzerindeki videoları hızlandırıyordu, fakat test süresi bittiği için kullanamıyorum. Başka önerebileceğiniz harici bir yazılım var mı?

Limit Yayınları | Soru Çözümleri bu gibi siteleri hiçbir eklenti hızlandıramıyor. Eğer benim gibi bir öğrenci, en az 10 günlük bir çözüm bulursa onun adresine Yemeksepeti'nden güzel bir yemek söyleyeceğim.

Her soru çözüm videosunu tek tek indiremem. Bu yüzden web tarayıcıda çalışan bir harici yazılıma ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Bu şekilde bir eklenti bilmiyorum. Aklına gelmemiş olabilir diye söyleyeyim dedim indirip VLC kullanarak izleyebilirsin. VLC'nin kendi içerisinde bu şekilde bir ayar var.

Biri lütfen acilen yapabiliyorsa, bir eklenti, harici yazsın. Bu videolar "Fernus" olarak geçiyor. Hiçbir eklenti bu illeti hızlandıramıyor!
Eğer eklenti bulamazsınız müsait olursam size özel bir script yazarım.
Bulunmuyor. Hiçbir browser eklentisi de işe yaramıyor.
Tam da bunu yazmaya gelmiştim.
İşe yarıyor mu?
Çalışır mı bir fikrim yok, Cheat Engine'ın "Speed Hack" özelliğini deneyebilirsiniz belki.
Web browser üzerindeki videolar için işe yarıyor mu?
Android için de harici yazılım olsa işimi görür. Windows olmak zorunda değil. Yeter ki biran önce bulabileyim.
Eğer eklenti bulamazsınız müsait olursam size özel bir script yazarım.
Eğer yapabilirseniz, yapar mısınız? Aciliyeti var benim için.
Eklentiden bahsetmiyorum! YKS için deneme çözüm videolarını hızlandıracağım hiçbir eklenti yok. Sadece myspeed diye bir harici program vardı, tarayıcı üzerindeki videoları hızlandırıyordu, fakat test süresi bittiği için kullanamıyorum. Başka önerebileceğiniz harici bir yazılım var mı?

Limit Yayınları | Soru Çözümleri bu gibi siteleri hiçbir eklenti hızlandıramıyor. Eğer benim gibi bir öğrenci, en az 10 günlük bir çözüm bulursa onun adresine Yemeksepeti'nden güzel bir yemek söyleyeceğim.

Her soru çözüm videosunu tek tek indiremem. Bu yüzden web tarayıcıda çalışan bir harici yazılıma ihtiyacım var.
Sonunda buldum: - Youtube tekrar, HTML5 video hızlandırmak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı