Tarayıcıdaki Bookmark'lar silinmiyor

alberttt

Picopat
Arkadaşlar merhaba.

Başlıkta belirttiğim gibi, tarayıcımda çok fazla bookmark var (gerçi bunları klasörlerin içine yerleştirdim) ancak bu klasörlere tıklayınca çok fazla bookmark olduğunu görüyorum ve görüntü kirliliğini oluşturuyor ancak çoğunu işime yarayabilir falan diye silmeye kıramıyorum (ama bu bookmarkları çoğunu tarayıcıya eklediğimden beri çok az kullandım). Bunları düzeltmek için bana ne fikir verebilirsiniz?

Sizce bookmark kısmında arşiv klasörü açıp kullanmadıklarımı onların içine mi atayım? Tavsiyelere açığım.

Dosya Ekleri

• browser 22.png
    browser 22.png
    277,9 KB · Görüntüleme: 12
  • browser 23.png
    browser 23.png
    319,2 KB · Görüntüleme: 10
  • browser 234.png
    browser 234.png
    303,3 KB · Görüntüleme: 13
  • browserlar.png
    browserlar.png
    263,4 KB · Görüntüleme: 17
Arkadaşlar merhaba.

Başlıkta belirttiğim gibi, tarayıcımda çok fazla bookmark var (gerçi bunları klasörlerin içine yerleştirdim) ancak bu klasörlere tıklayınca çok fazla bookmark olduğunu görüyorum ve görüntü kirliliğini oluşturuyor ancak çoğunu işime yarayabilir falan diye silmeye kıramıyorum (ama bu bookmarkları çoğunu tarayıcıya eklediğimden beri çok az kullandım). Bunları düzeltmek için bana ne fikir verebilirsiniz?

Sizce bookmark kısmında arşiv klasörü açıp kullanmadıklarımı onların içine mi atayım? Tavsiyelere açığım.

Bir klasör oluşturup içerisine doldurmanız en mantıklısı. Bir gün işiniz düşüyor, hoş servisler falan.

Geri
Yukarı