Tarayıcıdaki sekmeleri saklama

vhojens

Hectopat
Selamlar. Bazen çok sekme açıyorum ve kapatmıyorum. Kaybolmasını da istemediğim sekmeler var. Bu sekmeleri şöyle bir dosyaya falan kaydedebilmemin yolu var mı? Atıyorum şimdi o sekmeleri kapatınca yarın tekrar 200 sekmeyi açmak istediğimde tek tıkla açsam. Kaldığım yerden devam et özelliğinden bahsetmiyorum, ben o 200 sekmeyi kapattıktan sonra 1 sekmeyle takılacağım internette. Ama 1 hafta sonra sekmeleri açmak istediğimde anında açabilmem gerek veyahut o linklere erişebilmem lazım. Tek tek 200'ünün de linkini almak yerine toplu bir yöntemi falan var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Selam. Bazen çok sekme açıyorum ve kapatmıyorum. Kaybolmasını da istemediğim sekmeler var. Bu sekmeleri şöyle bir dosyaya falan kaydedebilmemin yolu var mı? Atıyorum şimdi o sekmeleri kapatınca yarın tekrar 200 sekmeyi açmak istediğimde tek tıkla açsam. Veya tüm linkleri bir anda depolayabilir miyim? Amaç kapattığımda da o sekmeleri kaybetmemek. Şimdiden teşekkürler.

Hocam Opera kullanın Opera'siz çıksanız veya bilgisayarı kapatsanız bile siteler kaybolmuyor veya gitmiyor

1705433332344.png

1705433407297.png

Selamlar. Bazen çok sekme açıyorum ve kapatmıyorum. Kaybolmasını da istemediğim sekmeler var. Bu sekmeleri şöyle bir dosyaya falan kaydedebilmemin yolu var mı? Atıyorum şimdi o sekmeleri kapatınca yarın tekrar 200 sekmeyi açmak istediğimde tek tıkla açsam. Veya tüm linkleri bir anda depolayabilir miyim? Amaç kapattığımda da o sekmeleri kaybetmemek. Şimdiden teşekkürler.
Yer işaretlerine ekleyebilirsiniz sağ üstteki yıldız işaretiyle.
Sonra da sağ üstteki sağ tarafa doğru bakan çift ok yardımıyla ya da tüm yer işaretlerine basarak tekrar bulabilirsiniz.

Hocam bahsettiğim şey o değil. Ben anlatamadım sanırım. Ben bu sekmeleri kapatıp internette 1-2 sekmeyle takılacağım. Ama atıyorum 1 hafta sonra onlardan birine ihtiyacım oldu, mesela 200 sekmeyi birden açmam veya hepsinin linkine sahip olmam gerekebilir. Kaldığım yerden devam et kısmını ben de kullanıyorum o sebeple 200 sekme oldu ya zaten.

Açmış olduğun sekmenin üzerine sağ tıklayıp yeni gruba ekle diyerek sekmeleri gruplayabilirsin ve her gruba farklı renk verebilirsin. İstersen yine sağ tıklayarak kaybolmasını istemediğin sekmeyi sabitleyebilirsin.

Geri
Yukarı