Tarayıcıdaki VPN eklentisi masaüstünde kullanılabilir mi?

steveholmes

Hectopat
Merhaba, ben normalde Nord VPN kullanıyordum ve 3 yıllık ücretini peşin ödemiştim. Maalesef internet sağlayıcım üzerinden bu VPN engellenmiş durumda ve masaüstü programından bağlantı kuramıyorum. Chrome ve Mozilla eklentisi ise sıkıntısız ve hız kaybı olmadan çalışıyor. Ben bu eklentileri normal masaüstü programı gibi kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Sitesine girip giriş yap. Windows için olan uygulamasını indir. Sitede gözükmüyor ama giriş yapınca indirme linkleri çıkıyordur muhtemelen.

nord.jpg

Sitesine girip giriş yap. Windows için olan uygulamasını indir. Sitede gözükmüyor ama giriş yapınca indirme linkleri çıkıyordur muhtemelen.

Eki Görüntüle 441596
Yazdığım mesajı okuduğunuza emin misiniz? Ben zaten masaüstü uygulamasından bağlantı kuramadığımı ve bu yüzden eğer bir yolu varsa tarayıcı eklentisinden bir çözüm aradığımı belirttim ancak üstteki arkadaşların yazdığına göre bu da mümkün değil gibi görünüyor.

VPN'lere yasak koyan ilkel zihniyet sebebiyle yakında Çin'den bile beter hale geleceğiz gibi görünüyor. 2019 yılında hala insanlara kendi iğrenç ideolojisini dayatıp baskı ile kontrol etmeye çalışan bu kokuşmuş zihniyet sebebiyle ücretini ödediğim hizmetten bile faydalanamıyorum. Ona yasak, buna sansür diye diye insanları zorla illegal yöntemlere yönlendiriyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı