Tarayıcıdan gelen ses diğer uygulamalara göre az

RadaSchumi

Hectopat
İnternet tarayıcısından izlediğim videolarda (site fark etmeksizin) normale göre çok az geliyor. Örnek olarak Spotify dinlediğim bir şarkının aynısını YouTube üzerinde dinlediğim zaman çok az geliyor.

İnternet tarayıcısından izlediğim videolarda (site fark etmeksizin) normale göre çok az geliyor. Örnek olarak Spotify dinlediğim bir şarkının aynısını YouTube üzerinde dinlediğim zaman çok az geliyor.

Bilgisayar şu anda elimde değil tam söyleyemiyorum yerini ancak sağ alttan ses ayarlarından ayarlanabiliyordu diye biliyorum.

Şöyle ki spotifyın fazladan ses yükseltme ayarı var youtube a göre daha fazla ses sunuyor. Ondan dolayı bir sıkıntı yok yani.

Hocam ses seviyesi zaten %100 ancak hala çok az geliyor.

YouTube'daki videoların sesi az geliyorsa Chrome mağazasına gidip volume Control diye aratırsanız ses yükseltmek için uygulaması var. Ben kullanıyorum çok iyi. Bu da linki: Volume Control - Ses kontrol az duyduğum için çok yardımcı oluyor bana bazı şarkılarda.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-09-12 234122.png
    Ekran görüntüsü 2022-09-12 234122.png
    1 KB · Görüntüleme: 12
Ses simgesine sağ tıkla>ses ayarlarını aç>en alttaki gelişmiş ses seçeneklerinden çözümü bulabilirsin. Tarayıcının sesi bazen düşebiliyor. Bende de oluyordu bazen

1663016743192.png

1663016748515.png

1663016760182.png

Geri
Yukarı