Tarayıcınızdan oynayabileceğiniz ücretsiz 3 boyutlu oyunlar

alfm34

Hectopat
Yer
Memleket
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarına oyun indiremeyen veya indirmek istemeyen ama indirmeden oyun oynamak istiyorum diyenler doğru yerdesiniz. Sizin için ücretsiz bir şekilde tarayıcınızdan oynayabileceğiniz 5 oyunu sıralayacağım.
1-Venge.io:

1620051137769.png

Oyun bir tür FPS oyunudur. Daha çok Valorant'a benzemektedir. Oyunda şu anlık sadece 3 karakter mevcuttur. Her karakterin farklı 2 adet gücü, 1 adet ultisi bulunmaktadır. Oyunda çeşitli modlar bulunmaktadır, bunlar: Herkes tek, vagon sürükleme vb. olarak sıralanmaktadır. Oyunun mekanikleri cidden çok hoşuma gidiyor ve Valorant oynayamayıp, Valorant'a benzer oyun arayanlar için ideal bir oyundur.

2-EVO F serisi:

1620051169428.png

EVO F, 4 oyundan oluşan bir seridir. Tüm oyunlarını tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Benim ilk oynadığım oyunu EVO F4'tü. İlk oynadığımda gerçekten çok büyülenmiştim çünkü oyunun grafikleri cidden çok güzel. Oyun tarayıcıda oynanabilen en güzel araç simulasyon oyunlarındandır. Oyunda BMW ı8 model bir arabayla başlıyorsunuz, üstte bulunan menüden başka araçlara da geçiş yapabiliyorsunuz. Oyundaki tüm araçları modifiye edebiliyorsunuz, araçların plakasına kadar özelleştirebiliyorsunuz. Oyunda sadece arabalar değil; tır, forklift ve canavar kamyon da bulunmaktadır. Oyundaki klasik otomobili restore edip kullanabilirsiniz. Oynayacak olanlara şimdiden iyi eğlenceler.

3-Madalin Stunt Cars serisi:

1620051228614.png

Yine bir seri olan Madalin Stunt Cars, hem tek kişi hem de Online oynayabileceğiniz, isminden de anlaşılabileceği gibi çeşitli stuntlar yapabileceğiniz, drift çekebileceğiniz, 30'a yakın araba kullanabileceğiniz bir araç simulasyon oyunudur. İsterseniz Online olarak polis kovalamacası yapabilirsiniz.

4-krunker. IO:

1620051317765.png

Bu oyun da bir FPS oyunudur. Oyunda gerçekten çok vakit geçirdim ve birçok haritada farklı modlar yaptım. Oyun size her türlü şeyi sunuyor. Arkadaşlarınızla oynayabilir, iyi vakit geçirebilirsiniz.

5-Mineparkour.io:

1620051278387.png

Parkurcular buraya, Minecraft grafikleriyle 3.şahıs bir parkur oyunu olan Mineparkour, oynayanları gerçekten zorlu parkurlara sokuyor. Oyunda para biriktirip skin alabiliyorsunuz. Oyunun amacı ise rakiplerinizden önce parkuru bitirmektir.

Dosya Ekleri

• 1620049564410.png
    1620049564410.png
    410,4 KB · Görüntüleme: 143
  • 1620049635692.png
    1620049635692.png
    410,4 KB · Görüntüleme: 42
Bende ekleme yapayım, eski 3D oyunları oynayabileceğiniz bir site var.

Keşke hangi site oynayabileceğimizin linkini verseydiniz hocam.
Hemen vereyim. Play Venge.io!, Venge.IO. Evo F4 | Ücretsiz Oyna PacoGames.com'da!, EVO F4. Madalin Stunt Cars 2 | CrazyGames - Play Now!, Madalin Stunt Cars. Krunker, Krunker.IO. Mineparkour.club, Mineparkour.IO.
Bende ekleme yapayım, eski 3D oyunları oynayabileceğiniz bir site var.

Güzel bir site, nostaljik.

Geri
Yukarı