Tarih Dersi İçin Verilen Saçma Dönem Ödevi

Sen hoca ile konuş olmaz ise ailen ile birlikte gidip konuşursun. Yine olmaz ise ailen idareciler ile konuşur. Bakalım ne olacak. Kolay gelsin. Kitabın seviyesi uygun olsa biraz uzun bir kitap olsa oku ve uğraşmaya değmez diyeceğim ama kitap ağır bir kitap.

Sen hoca ile konuş olmaz ise ailen ile birlikte gidip konuşursun. Yine olmaz ise ailen idareciler ile konuşur. Bakalım ne olacak. Kolay gelsin. Kitabın seviyesi uygun olsa biraz uzun bir kitap olsa oku ve uğraşmaya değmez diyeceğim ama kitap ağır bir kitap.
Kitabı ben değil kardeşimin okuması gerek zaten. :)

Ne yazayım bilemedim. Verilebilecek tavsiyeler verilmiş zaten.

Eğitim sistemi ülkenin kanayan yaralarından bir tanesi. Ben de öğrencilik yıllarımda bu beyinsiz ödevlerden çok çektim, kardeşim de, tanıdığım bir çok insan da. Çocukları bilimden de, araştırmaktan da, okumaktan da nefret ettiriyorlar. Öğrencilere zorluk çıkarmak ve vakit kaybettirmekten zevk alan hocalar bu sistemin bir gerçeği.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı