Tarih proje ödevi önsözü

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
"Türk Bilim Adamları" konulu bir proje ödevi hazırladım. 10 küsür bilim adamının hayatını ve önemli başarılarını kağıda aktardım. Kaynakçayı sona koydum. Geçen sene bir arkadaşım da aynı hocadan proje almıştı ve teslim ederken hoca biraz şakayla "Buna niye böyle böyle bir teşekkür eklemedin" demişti. Bayağı dalgasını da geçmiştik hatta o arkadaşla aramızda. Ondan dolayı kaynakçanın sonuna da "Öğretmenime bu bilim adamlarımı öğrenmeme vesile olduğu için teşekkürler" tarzı bir teşekkür yazdım. Hocama verdiğimde biraz inceledi ve "Bunun önsözü, sonsözü nerede oğlum?" dedi :D Sondaki yazıya bakmamıştı ama üniversitede 500 sayfalık tez yazacaksınız, önsöz çok önemli dediğinden göstermeye cesaret edemedim :D
27 sayfalık bir ödev. Çok uzun bir metin olmasına gerek yok ancak ne yazacağımı bile bilmiyorum. Hangi konulara yer vereceğimi, neler yazacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı