Tarihi geçmiş ayran içmek zararlı mı?

Hocam 9 yıllık ayranı nereden buldunuz acaba

Hocam, eski evdeydik o zamanlar, bence maceraya atılmayı severdim, gittim evin bodrumunu gezmeye başladım, ve ayranı gördüğüm gibi kaptım, buzluğa atıp çıkarıp içmiştim.

Ürünlerin raf ömrü olur. Bu süreyi geçen içecek ve yiyeceklerin tüketilmemesi tavsiye edilir
+
İnternette raf ömrü geçmiş ürünleri tüketen insanları başına neler geliyor? Merak ediyorsanız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O neymiş hocam ya nasıl içtiniz.
Hocam pet şişedeydi okuldan gelince çok susamıştım şeffaftı üstüne tezgahtaydı ve üstündeki köpükler tam etiketin olduğu yerdeydi. Ben de su sanıp içtim. Tesadüfler birliği beni alt etti.

Raf ömrü geçmiş ürün bakteri kaplar mı? Ağzı kapalı olan bir ürün nasıl bozulur?

Hocam pet şişedeydi okuldan gelince çok susamıştım şeffaftı üstüne tezgahtaydı ve üstündeki köpükler tam etiketin olduğu yerdeydi. Ben de su sanıp içtim. Tesadüfler birliği beni alt etti.

Geçmiş olsun.

4 yıl geçmiş. Ayran fosil yakıta dönmüştür.
Neden içtiniz ki ?
En yakın sağlık kuruluşuna gidin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…