Tarikat yurdunda taciz olayı

Allah'lari para onların.
F/P iş mis gibi :D millete arap hikayelerinin anlat para kazan.

Bu arada bunları asmak bir çözüm değil şöyle ki birini öldürünce onu kahraman yapıyorsun aslında, ne kadar bu tarz cemaatler vs. varsa anayasayı yıkma, terör örgütü kurma ve üyesi olma suçlarından yargılanıp içeri atılması gerekli.

Öldürme konusuna gelirsek şöyle örnek vereyim fidel castro, che guevara' dan daha çok çabalamış etmiş bir insan devrim falan için ama tüm dünya Che' yi konuşuyor çünkü o öldürüldü.
Hacı hoca asınca ne olcak bunlar müslümanların gözünde kahraman olacaklar ama hapise atarsan 1-2 hafta sonra ailesi dışında hatırlayan kalmaz.

Sayın Girdap.. o durumdaki aile,
1. Hakkını arayacak, neden fakirim diyecek..
2. Bu yurtlar bu adamlar neci, ben napıyorum diyecek..
3. Müslümansa en azından Kuran okuyacak, dinini üfürükcüden öğrenmeyecek..
4. Durumu kötüyse de çocuk yapmayacak 4, 5 10 tane..
5. Jeton geç düşünce de çocuğunun tarafında olmasını bilecek.

Allah bize beyin vermiş, kullanmayı reddedene ben oturduğum yerden küfrederim, bu kadar basit.
Hocam dediklerinizi anlıyorum ama evet aile bu konuda çok bilinçsiz olabilir. Fakat ortada tacizci kafalar var, bunların önüne nasıl geçilecek.

Söylenecek o kadar çok şey var ki... Neden şikayeti geri çekersin ki? Kanın kurusun!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ban yiyebilirim ama büyük OC bu herif canavar sapık.

F/P iş mis gibi :D millete Arap hikayelerinin anlat para kazan.

Bu arada bunları asmak bir çözüm değil şöyle ki birini öldürünce onu kahraman yapıyorsun aslında, ne kadar bu tarz cemaatler vs. varsa anayasayı yıkma, terör örgütü kurma ve üyesi olma suçlarından yargılanıp içeri atılması gerekli.

Öldürme konusuna gelirsek şöyle örnek vereyim fidel castro, che Guevara'dan daha çok çabalamış etmiş bir insan devrim falan için ama tüm dünya Che'yi konuşuyor çünkü o öldürüldü.
Hacı hoca asınca ne olacak bunlar Müslüman'ların gözünde kahraman olacaklar ama hapse atarsan 1-2 hafta sonra ailesi dışında hatırlayan kalmaz.

Bunlara ne yapsan yok illa bir sömürme yolu buluyor insanlari bir hikaye uydururlar bir yalan.

Sayın Girdap.. o durumdaki aile,
1. Hakkını arayacak, neden fakirim diyecek..
2. Bu yurtlar bu adamlar neci, ben napıyorum diyecek..
3. Müslümansa en azından Kuran okuyacak, dinini üfürükcüden öğrenmeyecek..
4. Durumu kötüyse de çocuk yapmayacak 4, 5 10 tane..
5. Jeton geç düşünce de çocuğunun tarafında olmasını bilecek.

Allah bize beyin vermiş, kullanmayı reddedene ben oturduğum yerden küfrederim, bu kadar basit.
Ya hocam gerçekten bazen objektife takılıp hiç yere ahkam kesiyorsunuz nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama gerçekten olayların iç yüzünü bilmeden konuşmalar böyle kurallara bağlı ahkam kesmeler komik görünüyor biz de neyin nasıl olması gerektiğini biliyoruz ancak burası 100milyonluk ülke öyle her şey olması gerektiği gibi olmuyor ki zaten değil de adamın sürülecek tarlası güdülecek davarı var çocuk yapıyor çalan çırpan tarımı bitiren bir lider gelirse de fazla olan boğazı yatılıya gönderiyor.

Biz milyon dolarlık mimarlık şirketini batırdık çekildik Türkiye'den fakir Rahip Brunson'u vermedi diye 50 koyunlu adam bizim kadar etkilemiyor zora düşmüyor mu biz ne kadar hakkımızı arayabildik ki o gariban aynısını yapabilsin ? Çocuğu yaptın ihtiyacın olacak ki yaparsın da, yaparsın ki senin önüne mercimek çorbası gelebilsin,oldu ki işler tersine döndü bu çocukları bu leş yiyicilerin kucağına atan devlete önce iki kelam laf et.

Ya gerçekten şu olayın savunulacak hiç bir yanı yok ancak böyle sanki çok kaliteli bir tepki gösterir algısı yaratarak gelene geçene küfredip geçmeniz de bunu yapanların ekmeğine yağ sürmek. Önüne gelene sallamak kendi kural kitabını yaratmak yerine seni aklı çalışan birisi olarak problemin nereden çıktığını görmeye davet ediyorum. Bunu yaparken bol bol empatiye ihtiyacın olacak. Frontal Loba kolay gelsin şimdiden.

Hocam dediklerinizi anlıyorum ama evet aile bu konuda çok bilinçsiz olabilir. Fakat ortada tacizci kafalar var, bunların önüne nasıl geçilecek.
Şimdi burada anlatırım ama konu site hesap herşey kapanır.

Çocuğa dokunan adamı ilk önce insan statüsünden çıkaraksın, canlı bile olmayacak. Ondan sonra ne diğim, odun, masa, sandalye, filan gibi görüp ona göre o kadar sağlam şeyler yapacaksın ki.. dediğim gibi hayal gücümü burası kaldıramaz.

Bazıları çıkıp da ya adam hasta filan diye düşünebilir. Hasta olduğunun farkında olamaması gibi bir şey kabul etmediğim için önceki uygulamaya devam ederim. Sorun yok.

Geri
Yukarı