TARS-G2670 ve E2 sistem alınır mı?

DADG2/AMD Ryzen 5 2600/SAPPHIRE RX 5500 XT PULSE OC 8GB/16GB DDR4/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Bir de buna bak derim
Bir sorum daha var şuan amd ryzen serisine güvensem güvenim boşa çıkmaz değil mi uzun ömürlü müdür ryzen ve intel i5 vs ryzen 5 ne olur
O sistemde tüm kasa seçenekleri kötü. Fiyat olarak da bir avantajı yok. Bence alınmaz.

Kasada RGB önemli değilse şu sistemi kendine göre özelleştirerek alabilirsin.

Ryzen konusunda ise gayet iyi işlemcidir. Ben de R5 2600 kullanıyorum 😀 RX serisi ekran kartları ise forumda genelde önerilmiyor ama hep Nvidia kart kullandığım için kesin bilgi veremem.

Bir de buna bak monitör ile 3000 tl diyor kendime göre özelleştirsem nasıl olur ?
Özelleştirme seçeneğini göremedim.

Edit: Mobilden bakıyordum masaüstü sitesinde seçenek varmış 😀

Anakart: B450 S2H
PSU: Sharkoon 650W
RAM: 16GB
Ekran kartı: İnno 3D 1650S / Rog Strix RX570 (Performans olarak 1650S daha iyi.)
Bu şekilde alınabilir.

4100 e harika bir sistem dizmiş olurum.
Hatta daha ucuza 😀 Elinde monitör yoksa gayet iyi sistem. İyi parçalar olsun diye şu şekilde özelleştirdim. Alırsanız böyle almanızı tavsiye ederim.
Screenshot_2020-02-14-23-21-47-901_com.android.chrome.jpg

B
Hatta daha ucuza 😀 Elinde monitör yoksa gayet iyi sistem. İyi parçalar olsun diye şu şekilde özelleştirdim. Alırsanız böyle almanızı tavsiye ederim.
Eki Görüntüle 501021
Burda beni üzen taraf ssdnin az olması
Artı kasa nasıl iyi mi?
Eki Görüntüle 501021
Ssd oyunda fps artışına neden olur mu yoksa yükleme ekranını daha çabuk mu yükler?
Eki Görüntüle 501021
Burada ekran karı nasıl darboğaz yapmaz değil mi

B

Burda beni üzen taraf ssdnin az olması
Artı kasa nasıl iyi mi?

Ssd oyunda fps artışına neden olur mu yoksa yükleme ekranını daha çabuk mu yükler?

Burada ekran karı nasıl darboğaz yapmaz değil mi
1- Kasa çok küçük bir model. Büyük olsun (Şahsen ben küçük kasa severim 😀) ve biraz daha serin olsun dersen +30TL olan kasayı seç. En iyi soğutma için de +150TL olanı.

2- SSD oyunların hızlı açılmasını sağlar FPS artışı yapmaz. Bir de SSD daha çok sistemin hızlı açılmasını ve seri çalışmasını sağlar.

3- Darboğaz olmaz merak etme.

1- Kasa çok küçük bir model. Büyük olsun (Şahsen ben küçük kasa severim 😀) ve biraz daha serin olsun dersen +30TL olan kasayı seç. En iyi soğutma için de +150TL olanı.

2- SSD oyunların hızlı açılmasını sağlar FPS artışı yapmaz. Bir de SSD daha çok sistemin hızlı açılmasını ve seri çalışmasını sağlar.

3- Darboğaz olmaz merak etme.
Reyiz ben tek başıma incehesaptan başka bir siteden toplasam nasıl olur fiyat artar değil mi?
Ben şöyle bir baktım
E2 sisteme lenovo 144 hz indirimde ikisi 4000 e falan geliyor bir tek eklemeyi rami 16 gb yükselterek yaparım ne diyorsun?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200214-235146_Chrome.jpg
    Screenshot_20200214-235146_Chrome.jpg
    285,2 KB · Görüntüleme: 23
Reyiz ben tek başıma incehesaptan başka bir siteden toplasam nasıl olur fiyat artar değil mi?
Tek tek toplarsan fiyat doğal olarak artacaktır.
Sinerjide olan sisteme alternatif olarak şunu RAM (8GB) ve işlemci (R5 1600) kısarak alabilirsiniz. 1660S ve 512GB M2 SSD içeren bir sisteminiz olur 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı