Tasarım fiyatı 5 TL eder mi?

zylenix

Kilopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Merhabalar
Öncelikle konuyu yanlış yeremi açtım bilmiyorum forumla ilgili değil ama inanın forumdaki arkadaşlarımın fikrini almak istiyorum .
Sizce bu wallpaper 5 TL edermi ? Açıkcası bi arkadaşa mobilden kontürle satıcam ama fiyat konusunda emin değilim daha fazla mı eder daha azmı bilmiyorum sadece fikrinizi almak istedim :) Eğer konu saçmaysa kapatılabilir sayın forum yöneticileri .

Gerçekten yakın arkadaşınsa ücretsiz ver, ben forumda tanımadığım insanlar ricada bulununca bile bedava yapıyorum. :)

Uzaktan arkadaşınsa 5 TL eder.

Fosforlu yap bir dahakine. Güzel olmuş ama.

Deneyeceğim teşekkürler :)

- - - Güncellendi - - -

Gerçekten yakın arkadaşınsa ücretsiz ver, ben forumda tanımadığım insanlar ricada bulununca bile bedava yapıyorum. :)

Uzaktan arkadaşınsa 5 TL eder.

Yorumun için teşekkürler :) Yani dediğim gibi adamı tanıyorum sadece ekledi wp istedi bende fiyat konusunda kararsızım .

Son düzenleyen: Moderatör:
Tasarımın fiyatı mı? Eğer sen bunu içinden gelerek yaptıysan ve birileri beğeniyorsa, kardeşin bile olsa bedavaya verme asla. Bu ülkede "eş dostla iş yapılmaz" bu yüzden.

2013_ParayiVeren_DuguguCalar_XxX.avi

1 Arkadaşına hediye olarak mı yaptın?
2 İçinden geldiği için mi yaptın?
3 Keyfi mi yaptın?

2, 3 = para.

Tasarım kısmının parayla ölçülebileceği alanlar farklıdır... AK-47 muhteşem bir mühendislik ve tasarım ürünüdür, insan canını almak ve bozulmamak, kolay üretilmek üzere tasarlanmıştır. Fikirden yola çıktığında para farklılaşır.

Sen sanatsal kısmıyla ilgilen, evet bu 5 TL eder telefon için, poster olsaydı tek bir poster (60x90 / 70 x 100) bastırma parası + en azından 15 TL derdim, toplamda 50-60'a gelirdi.

Bir tasarımın fiyatını ancak kendin belirlersin, isteyen olursa alır olmazsa almaz. Mert Can Bey'in dediği gibi eşe dosta bedava iş yapma. Sen bu olayı para kazanmak için yapıyorsan herkese aynı muameleyi göstermek zorundasın. Uzun süre nar ekşisi sattım tanıdıklarıma ve pazarda. Şunu anladım ki herkes "Ya bu çocuk tanıdık, bize şu paradan verir" düşüncesinde. Kesinlikle hayır dedim ben, ufak bir şeyler yaptım fakat onların bekledikleri kadar değil. Alamayacak olanı bildiğimde hediye ettim, fazladan verdim ama kendi isteğimle. Yani burada iş sende bitiyor, kararlarını kendin vermelisin. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı