Tasarım için ücretsiz web sitesi tavsiyesi

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
Okulumda bir proje ödevi için web sayfası hazırlamam gerekiyor. İçerisinde hazır şablonlar bulunan, üzerinde düzenlemeler yapacağım ve kendi tasarım resimlerimi koyabileceğim bir ücretsiz web sitesi arıyorum. Wix'i denedim lakin kaydetme ile ilgili sıkıntılar yaşıyorum. Alternatif başka bu tarz siteler önerebilir misiniz?

Ücretsiz olacaksa Blogger'da bunun için tonlarca tema var. Alıp üstünde az düzenleme yaparsanız iyi şeyler çıkarabilirsiniz. Lakin istediğin türde bir tema bulmak istiyorsanız interneti iyice taramanız gerek.

Okulumda bir proje ödevi için web sayfası hazırlamam gerekiyor. İçerisinde hazır şablonlar bulunan, üzerinde düzenlemeler yapacağım ve kendi tasarım resimlerimi koyabileceğim bir ücretsiz web sitesi arıyorum. Wix'i denedim lakin kaydetme ile ilgili sıkıntılar yaşıyorum. Alternatif başka bu tarz siteler önerebilir misiniz?
Hocam Freenom'dan alan adı, Infinity Free'den hosting alabilirsiniz ücretsiz olarak.

Blogger, byethost. Domain için ise site.ac
Blogger nedir?
Blogger, Google'nin sunduğu bir blog sitesi oluşturma hizmetidir. Kullanımı kolaydır ve binlerce tema seçeneği vardır. Domaininizi de subdomain olarak ücretsiz verir.
Byethost nedir?
Byethost, IFastNet'in sunduğu bir ücretsiz hosting hizmetidir(tabii paralı satılanlar da var ama ücretsiz paketinden bahsediyorum). Ücretisz olarak Cpanel benzeri bir arayüz üzerinden yine ücretsiz olarak açık kaynaklı Wordpress programını kurabilirsiniz. ÜCretsiz subdomain hizmeti de yanında. Yalnız tek eksiği şu, siteniz üzerinden para kazanırsanız paranızın birazını komisyon olarak alıyor. Yine de dert etmeyin.
Hangisi tavsiyem derseniz Byethost ve site.ac. Deneyin göreceksiniz. Sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin.

Geri
Yukarı