Tasarım yarışmasına yapay zeka resmi ile katılmak

Daha fazla  
Sizin de fikrinizi almak istiyorum yakın zamanda bir tane tasarım yarışması vardı ben yapay zeka ile oluşturduğum bir resim ile katılmayı düşünüyorum fakat yarışma şartlarını okuduğum zaman bununla ilgili herhangi bir açıklama yok bu durumda eğlenme gibi bir durum olabilir mi bunu sormak istiyorum bir de diğer sormak istediğim bu durum ne kadar mantıklı?

Sizin de fikrinizi almak istiyorum yakın zamanda bir tane tasarım yarışması vardı ben yapay zeka ile oluşturduğum bir resim ile katılmayı düşünüyorum fakat yarışma şartlarını okuduğum zaman bununla ilgili herhangi bir açıklama yok bu durumda eğlenme gibi bir durum olabilir mi bunu sormak istiyorum bir de diğer sormak istediğim bu durum ne kadar mantıklı?
Hocam yapay zekadan aldığınız tasarıma ekleme yaparak katılsanız?

Hocam yapay zekadan aldığınız tasarıma ekleme yaparak katılsanız?

Mantıklı aslında üzerinde değişiklikler yaparak o şekilde katılmak daha mantıklı diyeceksiniz ki niye hazır bir şey de katılıyorsun yani sonuçta tamam yapay zeka ile üretilmiş bir şey ortalıkta olmayan bir şey sıfırdan üretilmiş bir şey ama hani içerisinde bir zaman yok hani bir emek yok niye böyle bir şeyle katılıyorsun dersiniz eğer bunun sebebi şu renkleri daha profesyonelce kullanıyor tasarımı da aynı şekilde bu sebepten dolayı bu yöntemi seçtim ama senin söylediğin gibi çok mantıklı bu söylemiş olduğun üzerinde değişiklik yaparak kendi yorumumu da katarak katılmak sanırım daha mantıklı.

Bence o resim üzerinde bazı düzenlemeler yaparsan sorun olmaz.

Aynen ben de öyle düşünüyorum kendi yorumumu da katmam şart diğer türlü çok hazır bir sistem olmuş oluyor çünkü olduğu gibi kullanmak oluyor çok adaletli olacağını da zannetmiyorum zaten bu tarzdan içim rahat etmediği için o yüzden sormak istedim zaten size cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı