Tasarımı iyi telefon önerisi

Domuz

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B550M-DS3H
Amd Ryzen 5 5600
Asus GeForce DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB
XPG Gammix D35 (2x8) 3200MHz CL16
Kingston NV2 1TB
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum, tasarımı iyi olan Android bir telefon istiyorum. Nothing markasını gördüm, yeni bir marka olduğu için arıza durumunda telefonu nereye gönderebiliriz merak ettim?

Bu arada almayı düşündüğüm telefonlar Samsung S23 nothing Phone 2 ve 3 diğer çok kamera olacak diye telefonu çirkinleştiren markaların telefonları ile ilgilenmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe nedir? Artık bütün telefonlar çok kamerayla üretiliyor zaten, Ultra geniş, yüksek Zoom derken en az 3 kamera oluyor zaten. OnePlus 11 5G nasıl? Donanım açısından güzel tasarım açısından da fena değil bence.

S23'e niye çamur attınız anlamadim ama benim liatem:
S23 (Plus değil)
iPhone 15 (Pro vb. Değil.)
Galaxy S22 (Snapdragon)

NP modelleri fiyatlarını hak etmiyorlar, önermiyorum. S23'ü düşündüğünüzü söylemişsiniz, bütçeniz yetiyorsa alın geçin.

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum, tasarımı iyi olan Android bir telefon istiyorum. Nothing markasını gördüm, yeni bir marka olduğu için arıza durumunda telefonu nereye gönderebiliriz merak ettim?

Bu arada almayı düşündüğüm telefonlar Samsung S23 nothing Phone 2 ve 3 diğer çok kamera olacak diye telefonu çirkinleştiren markaların telefonları ile ilgilenmiyorum.
Samsung S23. Tasarımı gayet güzel.

Bütçe nedir? Artık bütün telefonlar çok kamerayla üretiliyor zaten, Ultra geniş, yüksek Zoom derken en az 3 kamera oluyor zaten. OnePlus 11 5G nasıl? Donanım açısından güzel tasarım açısından da fena değil bence.

Hocam mesele çok kemera bulunması değil kameraları öyle yerleştiriyorlarki ya tepegöz gibi gözüküyor ya da tasarımı çirkin oluyor işte ve OnePlus 11g de dediğim gibi tepegöze benziyor ayrıca butçemi aşıyor bütçem de 25 şuanda nothing phone 2 yi nasıl alacaksın derseniz eğer nothing alacaksam 3 ün türkiyeye gelmesini bekleyeceğim şu anda fiyatını hak etmiyor sonuç olarak temmuz ayında tanıtılan bir telefon yani çokta şaşırmamak gerek onu beklerken bütçe de artar zaten birde o var o yüzden 3 uygun fiyatlı olursa onu da düşünebilirim.

S23'e niye çamur attınız anlamadim ama benim liatem:
S23 (Plus değil)
iPhone 15 (Pro vb. değil.)
Galaxy S22 (Snapdragon)

S23'e çamur mu atmışım?

GT2 inceleyebilirsiniz.

Tasarımı fena değil fakat başka yönlerden de incelenmesi lazım mesela kasmadan uzun yıllar boyunca götürebilir mi kaç yıl güncelleme alacak vs. nothing bu konuda 3 yıl güncellemeyi garanti vermiş bir şirket ayrıca yazılımı Samsung gibi şişirmediği için de uzun yıllar gidecek bir telefona benziyor bu modeli de araştıracağım öneri için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı